Yardım Meizu Pro 7 Plus SuperSU Yetkisi Nasil Alırım

• Konbuyu başlatan hasanduva
  • Başlangıç tarihi
H

hasanduva

slm arkadaslar cihazim meizu pro 7 plus flyme surumum 6.1.2.5A normal flyme acuont rotunu yaptim fakat supersu kuramiyorum yukleniyor diyo hata veriyor bu surumden cikip Global surume donmek istiyorum

slm arkadaslar cihazim meizu pro 7 plus flyme surumum 6.1.2.5A normal flyme acuont rotunu yaptim fakat supersu kuramiyorum yukleniyor diyo hata veriyor bu surumden cikip Global surume donmek istiyorum
SuperSU hangi sürümünü kuruyorsunuz?

son cikan surumu bide 2.79 olani denedim olmadi

S81020-22194104.jpg

Bu hatanın sebebi genelde boot üzerinden root atılınca oluyor. Boot üzerinden root atılınca genelde Magisk Manager apk uygulaması ile root ta sıkıntı olmuyor.

Cihaza Root Cheker apk kurup bir bakarmısınız? Root olmuş mu cihaz.

slm yine hocam surumu flyme 6.3.0A sonra yeniden normal rotu yaptım root oldu root checker onayladı supersu yetkisi aldım twrp apk ayı yukledim izin aldım siteden indirdiğim twrp img yi flasladım flaşlandı dedi ama recovery moda gectiğimde ne orjinal recovery nede twrp yoktu actım cihazı supersuyu actım bu defa root yok dedi bende yine normal root yaptım hani cihaz kapanıp açılır ya kapandı ve açılış modunda kaldı anlıyacağın bootlop olduk işin kötü yanı fabrica romunuda kurmaıyorum çünkü recovey uçmuş acil yardımını bekliyorum ne yapmalıyım

yani sürüm kaaynaklıymış galiba
root yetkisini almamam

Forumda nasıl root yapılacağı anlatılmıştı. Forumda arama yaparsanız bulurum.

slm yine hocam surumu flyme 6.3.0A sonra yeniden normal rotu yaptım root oldu root checker onayladı supersu yetkisi aldım twrp apk ayı yukledim izin aldım siteden indirdiğim twrp img yi flasladım flaşlandı dedi ama recovery moda gectiğimde ne orjinal recovery nede twrp yoktu actım cihazı supersuyu actım bu defa root yok dedi bende yine normal root yaptım hani cihaz kapanıp açılır ya kapandı ve açılış modunda kaldı anlıyacağın bootlop olduk işin kötü yanı fabrica romunuda kurmaıyorum çünkü recovey uçmuş acil yardımını bekliyorum ne yapmalıyım
Original yazılımın içinden sadece recovery yükleyin. Cihaz fastboot moda giriyor mu?

benim yuklu romun versiyonun recoverysinimi yuklicem yada farklı veriyon romun recoverysi olurmu

Geri
Üst Alt