Tavsiye Meizu Userlock Kullanıcı Bilgileri Kaldırma Programı

looupss

Genel Moderator
Meizu Userlock Kullanıcı Bilgileri Kaldırma Programı
Meizu 5S Denendi

meuzi unlock.jpg

İNDİR

Programı kullandım işlemi sorunsuz yaptı gibi ama hala kilit duruyor. Acaba ben mi işlemi yanlış yaptım ? Elimdeki model M621H Meizu M5 Note

Hocam sıfırlanmıyor. Ne yaptıysam recovery menüsüne ulaşamadım. Cihaz kilitli olduğu için heralde
IMG_20190608_000507.jpg

Merhaba bu flyme meizu hesaplarını mı kırmaya yarıyor, benim problemim tuş kilidi falan değil telefon şifresi Açık diye bir şey var 4 haneli basit bir şifre fakat bunu bilmediğimiz için ne parmak izi özelliğini kullanabiliyorum ne de fabrika ayarlarına geri döndürebiliyorum cihazım meizu 5S ne yapmam gerekir acaba bu Program işimi görür mü görürse telefona mı indiriyoruz yoksa bilgisayar yardımıyla mı kullanmamız gerekiyor?

Merhaba bu flyme meizu hesaplarını mı kırmaya yarıyor, benim problemim tuş kilidi falan değil telefon şifresi Açık diye bir şey var 4 haneli basit bir şifre fakat bunu bilmediğimiz için ne parmak izi özelliğini kullanabiliyorum ne de fabrika ayarlarına geri döndürebiliyorum cihazım meizu 5S ne yapmam gerekir acaba bu Program işimi görür mü görürse telefona mı indiriyoruz yoksa bilgisayar yardımıyla mı kullanmamız gerekiyor?
Ekran görüntüsü varsa atarsanız bakalım.​

Ekran görüntüsü varsa atarsanız bakalım.
S91003-115720.jpg

Buyrun burada yazan telefon paralosı açık kısımda dört rakamlı bir şifre mevcut tuş kilidi falan yok aktif olarak kullanıyorum meizu 5s fakat aldığımdan beri fabrika ayarlarına geri döndürmeye çalışıyorum hep bu dört rakamlı şifre soruyor bu şifreyi kaldırmak istiyorum bilmiyorum mümkün mü?

Ekli dosyayı görüntüle 7580
Buyrun burada yazan telefon paralosı açık kısımda dört rakamlı bir şifre mevcut tuş kilidi falan yok aktif olarak kullanıyorum meizu 5s fakat aldığımdan beri fabrika ayarlarına geri döndürmeye çalışıyorum hep bu dört rakamlı şifre soruyor bu şifreyi kaldırmak istiyorum bilmiyorum mümkün mü?
0000 den 1234 dene

Bu işlemi nasıl yapabilirim?
Cihazın USB hata ayıklama ve oem kilidini açın. Bilgisayara bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodu girin enter basın.

adb reboot recovery

Yalnız format atınca herşey silinir. Eğer meizu hesabı varsa devreye girer. Bunları bilin. Gmail hesabını da devre dışı bırakın çıkış yapın ayarlardan.​

Cihazın USB hata ayıklama ve oem kilidini açın. Bilgisayara bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodu girin enter basın.

adb reboot recovery

Yalnız format atınca herşey silinir. Eğer meizu hesabı varsa devreye girer. Bunları bilin. Gmail hesabını da devre dışı bırakın çıkış yapın ayarlardan.
Hiç önemli değil her şey silinebilir bilgilendirme için teşekkürler bilgisayara geçince yazdığınız şekilde deneyeceğim umarım çözülür ilginiz için teşekkür ederim..

Rica ederim. Sonum yazarsanız sevinirim.

Bahsettiğiniz şey bu mudur?
'Cihazın USB hata ayıklama ve oem kilidini açın. ' şu olayı yapamadım sanırım nasıl yapabilirim? Cihazım Meizu 5S
hata ayıklama ve oem kilidini açamadığım için bilgisayarda yapmış olduğum cmd işlemi bir işe yaramadı sanırım..

asd.png

Bahsettiğiniz şey bu mudur?
'Cihazın USB hata ayıklama ve oem kilidini açın. ' şu olayı yapamadım sanırım nasıl yapabilirim? Cihazım Meizu 5S
hata ayıklama ve oem kilidini açamadığım için bilgisayarda yapmış olduğum cmd işlemi bir işe yaramadı sanırım..

Ekli dosyayı görüntüle 7622
Minimal Adb Fastboot indirin kodları oradan girin

Geri
Üst Alt