Bilgi Merhaba Güzel İnsanlar

• Konbuyu başlatan karaca
  • Başlangıç tarihi
K

karaca

Herkese selam
Adım Ercan 39 yaşıma birkaç ay kaldı 5 yaşımı hatırlıyorum da dün gibi :D tabii yarına Allah kerim. Teknolojiye, doğaya, uzaya kısacası insanı hayrete düşüren güzel şeylere meraklıyım. YouTube da Home Servis adını verdiğim Home Servis bir kanalım var cep telefonu ve teknoloji üzerine tamir, teknik ve araştırmalar üzerine ve daha çok yeni, ziyaret ederseniz, abone olarak destek verir ve hatta takip te kalırsanız sevinirimde, teşekkürler.

abone oldum hocam paylaşımlarınız güzel
forumdada paylaşarak dahada güzel olur daha çok kitleyede ulaşmış olursun

Herkese selam
Adım Ercan 39 yaşıma birkaç ay kaldı 5 yaşımı hatırlıyorum da dün gibi :D tabii yarına Allah kerim. Teknolojiye, doğaya, uzaya kısacası insanı hayrete düşüren güzel şeylere meraklıyım. YouTube da Home Servis adını verdiğim Home Servis bir kanalım var cep telefonu ve teknoloji üzerine tamir, teknik ve araştırmalar üzerine ve daha çok yeni, ziyaret ederseniz, abone olarak destek verir ve hatta takip te kalırsanız sevinirimde, teşekkürler.
Hoş geldin ustam paylaşımlarınızı forum sitemizede paylaşarak dahada güzel olur herkez faydalanır.

Herkese selam
Hoşgeldiniz. Paylaşımlarınızı az çok biliyorum. İnşallah burada da faydalı paylaşımlar yaparsanız.

Hoşgeldiniz ustam :)

Hoşgeldiniz. Birlikte iyi vakit geçirmek dileği ile. İyi Forumlar dilerim

benim kanalada bir göz at usta videolar için tasarım konusunda yardımcı olurum herzaman
OdunBeyYouTube

Herkese selam
Hocam öncelikle hoşgeldiniz tabiki seve sevr üye olacağız sizlerde yardımlarınızı bizimle paylaşırsanız seviniriz .Benim acil bir sorunum var çözüm adına onu sizinle paylaşmak istiyorum. Benim A3 2017 telefonum var şarja taktığım zaman belli bir orana kadar doluyor mesela %26 kadar doluyor sanra şarj oluyor yazısı sürekli olmasına rağmen şarj almıyor, ayrıca yazılım atığım zamanda pc görüyor ama öylece duruyor yazılım atılmıyor bu sorum şarj soketinde mi yoksa şarj entegresinde mi inşallah anlaşılır biçimde yazmışımdır yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

3 ihtimal var ( ölçüm yapmadan hiçbiri kesin değil ) ilk olarak batarya olabilir, soket derseniz zor çünkü hiç doldurmaması lzm, şarj entegresi ise pekala mümkün ama anlattığınızdan anladığım batarya arızası gibi duruyor.

3 ihtimal var ( ölçüm yapmadan hiçbiri kesin değil ) ilk olarak batarya olabilir, soket derseniz zor çünkü hiç doldurmaması lzm, şarj entegresi ise pekala mümkün ama anlattığınızdan anladığım batarya arızası gibi duruyor.
Hocam yanlız dediğiniz gibi eğer batarya ise odinden yazılım atarken neden setup connection da kalıyor ama bilgisayar telefonu görüyor fakat yazılım atılmıyor yani yazılımın atılmaması bataryadan olmasa gerek.

Hocam yanlız dediğiniz gibi eğer batarya ise odinden yazılım atarken neden setup connection da kalıyor ama bilgisayar telefonu görüyor fakat yazılım atılmıyor yani yazılımın atılmaması bataryadan olmasa gerek.

setup connection da kalması bambaşka birşey, sebebi revision olabilir yani yüklemeye çalıştığın yazılımın android versionu yüklü olandan eski ise kalır. U1 U2 U4 U6 gibi bunlara dikkat yüksek olanı at

setup connection da kalması bambaşka birşey, sebebi revision olabilir yani yüklemeye çalıştığın yazılımın android versionu yüklü olandan eski ise kalır. U1 U2 U4 U6 gibi bunlara dikkat yüksek olanı at
Yok hocam zaten 8.0 U4 yuklu root atmaya yada repair felan da da aynı hatayı veriyor

Kardeşim şuan cihazı kullanıyormusun bu şekilde? öncelikle PC görmemesi ile alakalı soket değişmesi gerekebilir, şarj dolmaması da keza soketten olabilir, batarya da olabilir. :) epey sorunlu bir cihaz sanırım elindeki, eğer tamirci değilsen bence referans alarak bir ustaya götürsen güzel olur.

Cihaz hem şarj dolmuyor hem pc görmesi konusunda sorun var hem patch hem setup connecting bunlar hep sorun demek :) bu cihazı neresinden tutsak tezgaha yatırmadan elimizde kalır gibi.

G
Kardeşim şuan cihazı kullanıyormusun bu şekilde? öncelikle PC görmemesi ile alakalı soket değişmesi gerekebilir, şarj dolmaması da keza soketten olabilir, batarya da olabilir. :) epey sorunlu bir cihaz sanırım elindeki, eğer tamirci değilsen bence referans alarak bir ustaya götürsen güzel olur.

Cihaz hem şarj dolmuyor hem pc görmesi konusunda sorun var hem patch hem setup connecting bunlar hep sorun demek :) bu cihazı neresinden tutsak tezgaha yatırmadan elimizde kalır gibi.
Galiba öyle hocam

eyvallah kardeşim yanlış yönlendirip daha da zor durumda bırakmak istemem seni, bir kaç sorun birarada olunca uzaktan yardım yeterli olmuyor. Zincirleme hatalar var cihazda faceden ekle beni bykalfa yaz cıkar yakışıklı bir fotoğrafım var :) sana en yakın ustaya yönlendiririm istersen görüşürüz.

Geri
Üst Alt