Merhaba

• Konbuyu başlatan atilla7878
  • Başlangıç tarihi
öncelikle yeniyim bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

reeder p11s telefon kulanıyorum format atım geçersiz imei sorunu çıktı forumdan okudum nck dongle indirdim yapmaya çalıştım ama mtk6997 işlemciye ait nck dongle yok yüklediğim rogramaı nasıl güncelleye bilirim

reeder p11s telefon kulanıyorum format atım geçersiz imei sorunu çıktı forumdan okudum nck dongle indirdim yapmaya çalıştım ama mtk6997 işlemciye ait nck dongle yok yüklediğim rogramaı nasıl güncelleye bilirim
reeder p11s telefon kulanıyorum format atım geçersiz imei sorunu çıktı forumdan okudum nck dongle indirdim yapmaya çalıştım ama mtk6797 işlemciye ait nck dongle yok yüklediğim rogramaı nasıl güncelleye bilirim

Bu sorunuzun yeri forumda burası değildir. Burası tanışma alanıdır.

Sitemizde sorununuz ile ilgili alanlara bakın arama yapın. Eğer sitemizde mevcut konusu açılmamış ise yeni bir konu açınız yardımcı oluruz.

Ayrıca aşağıdaki linklerden sitemizi nasıl kullanırsınız anlattık.

GSM Turkey | Nasıl Kullanılır

Bilgi - GSM Turkey | Genel Forum Kuralları

Burada bu konuyu takip ederek yapabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt