Merhaba

velat_onen

Üye
Değerli ustalar, henüz bir paylaşım yapmadım ve kayda değer bir konu açmadım. fakat hem bugüne kadar biriktirdiğim tecrübeleri hem de bugüne kadar biriktirdiğim sorulari aktarmak için bu forumda olacağım. Bulunduğum bölgede teknik servis bazı arkadaşlarin yazılım işlerini gücümün yettiği kadar çözmeye çalışan bir vatandaşın. Umarım burada da faydalı islerinize katkı sağlarim. Burada ki siz değerli üyeler ve ustaların tecrübelerinden de faydalanırim. Teşekkürler

Değerli ustalar, henüz bir paylaşım yapmadım ve kayda değer bir konu açmadım. fakat hem bugüne kadar biriktirdiğim tecrübeleri hem de bugüne kadar biriktirdiğim sorulari aktarmak için bu forumda olacağım. Bulunduğum bölgede teknik servis bazı arkadaşlarin yazılım işlerini gücümün yettiği kadar çözmeye çalışan bir vatandaşın. Umarım burada da faydalı islerinize katkı sağlarim. Burada ki siz değerli üyeler ve ustaların tecrübelerinden de faydalanırim. Teşekkürler
Hoşgeldiniz ustam. Yorumlarınızı görüyorum, takip ediyorum. Faydalı yorumlar yapıyorsunuz.

Merhaba Hoşgeldiniz Hocam

Forumumuza hoş geldiniz. Umarim iyi vakit gecirirsiniz.

El elden üstündür

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba hoşgeldiniz çok doğru yere gelmişsiniz burada bir birinden kaliteli onlarca usta var hepsinden allah razı olsun gece gündüz fark etmeksizin hepsi çok yardımcı oluyor.

Geri
Üst Alt