Yardım Mi 10T Pro Apollo Bl kapalı IMEI repair Brick

Arkadaşlar kolay gelsin öncelikle müşteriden elime mi 10t pro bl kapalı cihaz geldi android 10 da kalmıştı yanlış hatirlamiyorsam India cihaz unlock tempory yapılmiyordu haliyle bende cihazın kapağını açıp yetkili hesap ile eng rom flashladim cihaz sorunsuz yedi yazılımı ancak hiçbir şekilde açılmadı açılıyor ancak mui yazısı gelip geri kapanıyor bootlop oldu yani bende 3 tane farklı eng denedim hepsinde aynı şeyi yaptı en sonunda global rom yükledim ancak sonuç aynı cihaz hala bootlop oluyor kendini hep yeniden başlatıyor ayrıca cihaz eng romda iken product bölümünde lmi yazıyordu global rom atınca geri apolloya döndü cihazı ayağa kaldırmak istiyorum galiba partion lar bozuldu veyahut efs zarar gördü cihazı ayağa kaldırmak için nasıl bir yol izlemeliyim başına gelen varsa yada önerisi olan varsa yorum yaparsa çok güzel olur hayırlı işler.

usta eng romda açılıyorsa efs sil
sonra sim 2 yaz qcn at engde iken şekekeyi konrol et çalışıyorsa cihaza india romu at

Cihazın kargolu çözümü mevcuttur. Sitenin iletişim numarasından bilgi alabilirsiniz.

Geri
Üst Alt