Çözüldü Xiaomi Mi 11T Agate Unlock Bootloader All Version [Free]

Negative

#🆂🆄 ɴᴇɢᴀᴛɪᴠᴇ / ᴅᴇᴠᴇʟᴏᴘᴇʀ ᴏғ ► ᴄʜɪᴍᴇʀᴀ ᴛᴏᴏʟ
Genel Moderator
Merhabalar değerli GsmTurkey Üyeleri.

Bildiğiniz üzere Mi 11T Agate / Amber cihazı 13.0.2 haricinde bootloader açmaya izin vermiyordu.

Bu sorunun çözümünü değerli üyelerimiz için ücretsiz vereceğiz.

Vereceğim Dosyayı İndirip Chimera , TR Tools Pro ,E-GSM Tool gibi araçlarla flashlayabilirsiniz.

Dosya yüklediniz açmaz ise cihaza yazılım yükleyip recovery modda format atıp tekrar deneyin açılacaktır.

1669885138401.png

İndirme Linki : Agate_Unlock_Bootloader_All_Version__GSMTURKEY.zip dosyasını indir - download

Bootloader her versiyonda açılacaktır. İyi Kullanımlar dileriz :)

RAR Şifresi :
Kod:
$Negative_GSMTURKEY

Moderatör tarafında düzenlendi:
2 adet cihazda denedim olmadı malesef
Dosyayı attıktan sonra unlock yapın açılacaktır. Açılmazsa cihaz slot-b olmuştur. Yazılımı seçin format all+flash yapıp bu dosyayı yükleyin ve bootloader açın. Format all yaparken cihazın efs yedeğini alır. Yazılımdan sonra efs yedeğini nvdata nvram seçerek geri yükleyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
dosyayı attıktan sonra unlock yapın açılacaktır. açılmazsa cihaz slot-b olmuştur. format all+flash yapıp bu dosyayı yükleyin ve bootloader açın.

teşekkürler dediğiniz yaptım oldu. root atarken çökerttim ama :) dm-verifty de kaldı vbmeta vs yükledim açmadı

dft pro üzerinden root yaptım. logoda kaldı. vb meta yükledim. dm verifty verdi. içindekiler önemli. acaba dft pro root ederken hangi dosyaları patch lemiş olaiblir. bilgisi olan varmı ?

sorunu çözdüm elhamdülillah. aynı surum ota indirdim. çünkü full daha eklenmemiş. payload.bin dosyasından lk, boot, vbmeta dosyasını çıkardım phytondan. fastboot üzerinden yazdım. sonra slot a active edip yeniden başlattım. içerik vs silinmedi

Geri
Üst Alt