Yardım Xiaomi Mi 9T Pro Bootloader Süresi Artıyor

• Konbuyu başlatan Nefah
  • Başlangıç tarihi
N

Nefah

Mi9t pro cihazım var miui 11 yüklü ve bootloader kilidini 3 haftadır açamıyorum. 3 hafta önce ilk yaptığımda 1 hafta süre verdi fakat 1 hafra sonra tekrar 200 saat verdi şimdide 648 saat verdi başka hesaplada denedim fakat olmuyor çözüm nedir ? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Hiç elleme hesaba 648 saat beklemek gerekiyor, 648 den önce tekrar yaparsanız yine artar süre 648 saati geçtikten sonra yapın

Mi9t pro cihazım var miui 11 yüklü ve bootloader kilidini 3 haftadır açamıyorum. 3 hafta önce ilk yaptığımda 1 hafta süre verdi fakat 1 hafra sonra tekrar 200 saat verdi şimdide 648 saat verdi başka hesaplada denedim fakat olmuyor çözüm nedir ? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Yeni bir hesap ile giriş yapıp mi hesap durumundan hesap ve cihaz ekle diyin. 168 saat sonra açar

Ne işlem yapılacak. Eğer IMEI Repair işlemi için unclok yapmak istiyorsanız. Unclok yapmadan da IMEI Repair işlemi yapılır.​

[QUOTE = "Nefah, post: 151773, member: 38023"] I have a Mi9t pro device with miui 11 installed and I cannot unlock the bootloader for 3 weeks. 3 weeks ago when I first gave it 1 week but 1 week later gave 200 hours again gave 648 hours now I tried on another account but it does not What is the solution? Can anyone help if you know? [/ QUOTE]
More expensive it can be opened as soon possible via server

Hocam yardımcı olurmusunuz 648 saat süre baya bi azalmıştı kontrol ediyordum şimdi bidaha ettim 679 saat olmuş bu nasıl çözülecek bu bootloader ı başka türlü açamıyormuyuz.

Hocam yardımcı olurmusunuz 648 saat süre baya bi azalmıştı kontrol ediyordum şimdi bidaha ettim 679 saat olmuş bu nasıl çözülecek bu bootloader ı başka türlü açamıyormuyuz.
Yeni bir numara üzerine hesap kurup öyle deneyin 168 saat vermesi lazım

Bu ara bana da 3 telefona 21 gün süre verdi gariptir kalan birine 14 gün diğerine de 7 gün verdi :))))

Cihaza hard reset yap sıfırdan mi hesabı kur düzelecektir. Başıma geldi ve bu şekilde çözdüm.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cihaza hard reset yap sıfırdan mi hesabı kur düzelecektir. Başıma geldi ve bu şekilde çözdüm.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bunu yaptım yeni mi hesabı açmak için eski hesabı sildim bu sefer de bu sim kartına hesap ekleyemezsiniz hatası veriyor geliştirici seçeneklerinden account add yapınca

Bunu yaptım yeni mi hesabı açmak için eski hesabı sildim bu sefer de bu sim kartına hesap ekleyemezsiniz hatası veriyor geliştirici seçeneklerinden account add yapınca
Başka sim kullanın.​

Geri
Üst Alt