Yardım xiaomi Mi 9T Şebeke Yok Hatası

• Konbuyu başlatan cagrialaf
  • Başlangıç tarihi
C

cagrialaf

Üstadlar, bi kaç saat önce global MIUI 11 sürüm Mi9T Cihazıma format attım. Bunu Ayarlar üzerinden verilerin tamamını temizle seçeneğine tıklayarak yaptım. Şu an Telefonumda Sim Kart aktivasyonu yok. Sım görüyor Şebeke yok.*#06# bile deneyemiyorum. Hiç bir şey yapılamıyor. Artık IMEI'mi gitti yoksa başka bir şey mi oldu bilmiyorum ama bu sorun nasıl çözülür nasıl bir yol izlemem lazım ?

İmei Repair işlemi yapıldıysa daha önce, imei uçmuştur.

Üstadlar, bi kaç saat önce global MIUI 11 sürüm Mi9T Cihazıma format attım. Bunu Ayarlar üzerinden verilerin tamamını temizle seçeneğine tıklayarak yaptım. Şu an Telefonumda Sim Kart aktivasyonu yok. Sım görüyor Şebeke yok.*#06# bile deneyemiyorum. Hiç bir şey yapılamıyor. Artık IMEI'mi gitti yoksa başka bir şey mi oldu bilmiyorum ama bu sorun nasıl çözülür nasıl bir yol izlemem lazım ?
Büyük bir sorun değil en yakın teknik servise götürün ortalama yirmi dakikada cihazınız sorunsuz bir şekilde yapılır.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İmei repair yapılmışsa cihazın menüsünden veya kendi recovery üzerinden sıfırlama yaparsanız imei silinir.
Sıfırlama yapılacaksa illa cihazda, twrp kurulu olmalı ve twrp üzerinden sıfırlama yapılmalı.
Yeniden repair yapılarak sorununuz giderilir.

Geri
Üst Alt