silivriserdar

Genel Moderator
65313fdea3da07503266d3b30d0e5ea9.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Motorola Moto E4 Plus XT1771 cihazına ait stock rom paylaşacağım. Yazılımı SP Flash Tool ile yükleme yapabilirsiniz. Takıldığınız yerden konu altından yardımcı olmaya çalışacağım.

MOTO XT1771

XT1771_NICKLAUS_NMA26.42-142_subsidy-UNLOCKED_model-EMEADS_CFC_SVC.xml

Şifre
Kod:
Yasin_Shareef@GsmDevelopers

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam stock rom yüklendikten sonra imei silindi. engineer mode'da anlatılan fix de işe yaramadı

hocam stock rom yüklendikten sonra imei silindi. engineer mode'da anlatılan fix de işe yaramadı
Yükleme yaparken format all seçip mi yaptınız? Öyle yaptıysanız imei silinir. Maui meta programı ile imei düzeltme yapabilirsiniz.

Abi Allah senden razı olsun 2019 un ilk mal gibi kalanı ben oluyordum sen yetiştin abi. Telefona yaptığım işlemler(eziyetler) sonucu telefon sürekli Motorola Simgesinde kalıp reset atıyordu hiç durmuyordu Abimin stock romunu indirdim Sp Flash Tooldan Firmware Upgrade yapıp Download a bastım telefonu taktım işlem bitti ve sonuç başarılı Çok sağol abi İmei gider diye korktum ama çok şükür sıkıntı Yok Tekrardan çok teşekkür ederim abi...

ustam emeğine sağlık yazılımı şimdi deneme fırsatım oldu işlem başarılı ama benim telefondamı sorun var anlamadım telefon M yazısı geliyor sonra tekrar kapanıyor sürekli böyle yapıyor

ustam emeğine sağlık yazılımı şimdi deneme fırsatım oldu işlem başarılı ama benim telefondamı sorun var anlamadım telefon M yazısı geliyor sonra tekrar kapanıyor sürekli böyle yapıyor
Format attınız mı?

ustam format atsamda aynı şekilde kalıyor bu bana gelen telefonlar son nokta galiba :)

Ekli dosyalar

• 20190416_112655.jpg
    20190416_112655.jpg
    480.6 KB · Görüntüleme: 24
  • 20190416_112718.jpg
    20190416_112718.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 30
Yazılım fark edebilir ustam. Önce yazılımdan iyice emin olalım. Farklı yazılımları deneyelim.
ustam paylaşılan iki yazılımıda yükledim elimde w3x var onla birşeyler yapılablir mi yada başka yazılım arayım mı

Ekli dosyalar

• 20190416_113750.jpg
    20190416_113750.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 24
ustam paylaşılan iki yazılımıda yükledim elimde w3x var onla birşeyler yapılablir mi yada başka yazılım arayım mı
Öncelikle cihazın official Upragade Tool varmı bakalım. Sonra paylaşılan farklı yazılımları deneyelim.

ustam sanırım yazılımdan kaynaklı herşey null yazıyor şimdi resimdeki gibi
Büyük ihtimalle. Doğru yazılımı bulunca sorun çözülecektir. Çoğu modelin bölgelere göre yazılımı değişiyor. Cihazın bölgesine uygun yazılımı bulup yükleme yapmak lazım.

sp tool ile flaşladım ancak imei silindi telefon düzeldi ancak imei gitti nasıl dzüeltebilirim maui ile de yapamadım yardımcı olacak biri var mı kolay bi yöntemi var mı arkadaşlar imei ile ilgili?

Geri
Üst Alt