sp tool ile flaşladım ancak imei silindi telefon düzeldi ancak imei gitti nasıl dzüeltebilirim maui ile de yapamadım yardımcı olacak biri var mı kolay bi yöntemi var mı arkadaşlar imei ile ilgili?
Maui v10 U denedinizmi?

sp tool ile flaşladım ancak imei silindi telefon düzeldi ancak imei gitti nasıl dzüeltebilirim maui ile de yapamadım yardımcı olacak biri var mı kolay bi yöntemi var mı arkadaşlar imei ile ilgili?
Sorununuz ile ilgili yeni bir konu açın yardımcı olalım.​

Maui v10 U denedinizmi?
Sorununuz ile ilgili yeni bir konu açın yardımcı olalım.
çok uzun uğraşlarım sonunda yaptım ancak şöyle bir sorunum var. benim telefonun kutusunda sadece 1 tane imei yazıyor. ama benim telefonum kkutusundada dual sim olarak yazıyor ama ikinci imei numarası yok. bende tek imei yükledim. benim sorum şu ikinci imei adresini nasıl öğrenebiliririm.

Merhabalar, Lenovo moto e4 plus xt1771 tek sim telefona sahibim. Stock rom yüklemek istiyorum fakat bulamadım burada paylaşılan rom güncel türkçe stock rom mu? İndirip yüklesek sıkıntı yaşarmıyız? Yorumlardaki gibi hatalar ile karşılaşmayız değilmi? Bu stock romları ben nereden bulabilirim moto nun? Site veya program varmıdır?

hocam s.a cihazda mail unuttuk rastgele mail açılmış formattan sonra mail istiyor nasıl cözerim saygılar :)

test edildi çalışıyor

1671041625871.png

1671041671177.png

Geri
Üst Alt