Yardım Motorola Moto E6 Plus XT-2025-2 AP DB Cekme veya IMEI Repair

GSMAZE

Üye
Merhaba ustalar elimde Motorola Moto E6 Plus XT-2025-2 imei repair yapmak istiyorum elimde chimera, eft , araclari mevcut chimera ve eft ile hicbisey yapamadim yardim edermisiniz.? Root yapip ap db cekmek istedim ama root yapamadim bootloader kilitli nasil acarim. bu konularda yardim edenlere tesekkurler.

Merhaba ustalar elimde Motorola Moto E6 Plus XT-2025-2 imei repair yapmak istiyorum elimde chimera, eft , araclari mevcut chimera ve eft ile hicbisey yapamadim yardim edermisiniz.? Root yapip ap db cekmek istedim ama root yapamadim bootloader kilitli nasil acarim. bu konularda yardim edenlere tesekkurler.
Oem Kilidini Açın Fastboot moda Alıp Fastboot oem Unlock-Go Yazin Deneyin Olursa
Yazilim Yükleyin yazilimin içerisindeki Boot Dosyası Patchleyip Telefona Komutlarla Yazin.

Baktım ama hiç bir araç destek vermiyor. Genelde SigmaKey Box yapıyor ama denemek lazım.

Geri
Üst Alt