Root MRoot Nedir Nasıl Yapılır?

uguratakancc

Yasaklı
Başlıkta da belirttiğim gibi mroot nedir. mRoot kavramını ilk kez bu forumda gördüm nasıl atılmalıdır detaylı anlatabilecek birisi var mı ?
Haa birde SM-J701F 8.1 için varsa alabilirim

Başlıkta da belirttiğim gibi mroot nedir. mRoot kavramını ilk kez bu forumda gördüm nasıl atılmalıdır detaylı anlatabilecek birisi var mı ?
Haa birde SM-J701F 8.1 için varsa alabilirim

Chimera Tool aracının oluşturduğu boot üzerinden yapılan bir root şeklidir. Format atsanız bile root silinmez. Sitemizde Mroot dosyası vardır.

Cİhaz bilgileri nedir ?
Arama ekranına gelin *#1234# yapıp çıkan bilgilerin resmini atın yardımcı olalım
Screenshot_20191223-083630_DeviceKeystring.jpg

Olmadı hocam stock rom atıyorum odin pass veriyor telefon yeniden başlıyor erase yazıyor sonra recovery ekranına gitmeye çalışıyor ünlem işaretinde kalıyor recovery de girmiyor yeniden başlıyor yine açılmıyor recovery gitmeye çalışıyor yine ünlemde kalıp aynı işlemleri tekrarlıyor ilk defa oldu sadece stock rom la cihaz artık açılmıyor twrp yükleyip root yaparak açabildim çözümü nedir cihaz j7 2016 fq 8.1.0

Olmadı hocam stock rom atıyorum odin pass veriyor telefon yeniden başlıyor erase yazıyor sonra recovery ekranına gitmeye çalışıyor ünlem işaretinde kalıyor recovery de girmiyor yeniden başlıyor yine açılmıyor recovery gitmeye çalışıyor yine ünlemde kalıp aynı işlemleri tekrarlıyor ilk defa oldu sadece stock rom la cihaz artık açılmıyor twrp yükleyip root yaparak açabildim çözümü nedir cihaz j7 2016 fq 8.1.0

U sürümü uyumsuz olmuştur belki
Geçmiş olsun

mrootlu cıhaza yazılım atarsak root gıder mı pekı

iyide verdiğniiz dosyayı atıyoruz cihaza root atılmış oluyor ama rootu kullanacak uygulama nerde ne işe yarar böyle root
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hocam attık atmasına root dosyasını odinle cihaza ama kullanacak uygulama yok

iyide verdiğniiz dosyayı atıyoruz cihaza root atılmış oluyor ama rootu kullanacak uygulama nerde ne işe yarar böyle root
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hocam attık atmasına root dosyasını odinle cihaza ama kullanacak uygulama yok
Sorununuz Nedir Anlamadim ?

Sorununuz Nedir Anlamadim ?
Şimdi bende j5 prime var sitede verilen dosyayı indirdim tar dosyaı içinde boot.img var bunu odin ile apten flashladım cihaza işlem başarılı ama rootu kullanmak için izin verecek apk uygulama yokki mesela ben rootu uygulama silmek için attm ama silemiyorum çünkü sileceğim uygulama root izni istiyor verecek herhangi bir program yok mesela magiskin dosyasını flashlıyoruz daha sonra magisk apk kuruyoruz yönetmek için mrootu kurduk yönetecek uygulama yok

Şimdi bende j5 prime var sitede verilen dosyayı indirdim tar dosyaı içinde boot.img var bunu odin ile apten flashladım cihaza işlem başarılı ama rootu kullanmak için izin verecek apk uygulama yokki mesela ben rootu uygulama silmek için attm ama silemiyorum çünkü sileceğim uygulama root izni istiyor verecek herhangi bir program yok mesela magiskin dosyasını flashlıyoruz daha sonra magisk apk kuruyoruz yönetmek için mrootu kurduk yönetecek uygulama yok
MRoot Dediginiz Dosya Otomatik İzin Verir.

Magisk Yapmak İsterseniz Kendinizde Yapabilirsiniz

Cihaza Yazilim Yükleyin Kendi Boot Dosyasını 7zip programı ile tar seklinde sıkıştırın Magiskten Yamalayın

Cihazin Hafızasında Patched.tar Diye Dosya Verecek Onu Odin3 İle Ap den Flashlayın

Geri
Üst Alt