İstek Elephone A4 MT6739 IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan Eylber
  • Başlangıç tarihi
E

Eylber

Arkadaşlar bu konu hakkında hiç ama hiç bilgim yok hatta dongle diye birşey olduğunu yeni yeni öğrendim Elephone U Mtk 6763/Elephone A4 Mtk6739.
İşlemcileri olan imei repair yapmak istediğim ama yapamadığım iki telefonum için hangi dongle almam lazim dedigim gibi hic bir bilgim yok ,teşekkürler.

Bu işi mi yapıyorsunuz. Eğer öyle ise forumumuzda tüm aradığnız herşey mevcut.
Mtk olarak NCK pro önerebilirim. Sigma daha iyi ama nck uygun

Hocam bu iş telefona göremi işlemciye göremi yapiliyor peki.
İmei repair işlemi, cihazda kullanılan işlemciye göre yapılır. Fakat aynı işlemciye sahip farklı marka telefonlarda telefona göre güvenlik farklılıklarından dolayı uygulanacak repair işlemi de farklılık gösterebiliyor.

Yok hocam şu dongle seçimi neye göre yapiliyor telefon markasina modeline göremi işemcisine göremi

Arkadaşlar bu konu hakkında hiç ama hiç bilgim yok hatta dongle diye birşey olduğunu yeni yeni öğrendim Elephone U Mtk 6763/Elephone A4 Mtk6739.
İşlemcileri olan imei repair yapmak istediğim ama yapamadığım iki telefonum için hangi dongle almam lazim dedigim gibi hic bir bilgim yok ,teşekkürler.
Diğer açtığınız konuda size yardımcı olmaya çalıştım. Sorulara cevap verirseniz diğer konuda yardımcı olacağız.

Diğer açtığınız konuda size yardımcı olmaya çalıştım. Sorulara cevap verirseniz diğer konuda yardımcı olacağız.
Hocam kusura bakmayın yanlış anlamayın lütfen pc bozuldu yeni pc almam gerek ama pc fiyatları malum:cautious: o gece eljmde arkadaşımın pc vardı sonra verdim o yüzden açtığım konuya cevap yazmadım elimde pc olmayınca dediklerinizi yapamiycam neticede,yoksa imei repair işini halletmem gereken iki telefonum var tekrardan kusura bakmayın.

Hocam kusura bakmayın yanlış anlamayın lütfen pc bozuldu yeni pc almam gerek ama pc fiyatları malum:cautious: o gece eljmde arkadaşımın pc vardı sonra verdim o yüzden açtığım konuya cevap yazmadım elimde pc olmayınca dediklerinizi yapamiycam neticede,yoksa imei repair işini halletmem gereken iki telefonum var tekrardan kusura bakmayın.
Musait olduğunuz bir vakit tekrar yardimci oluruz.

merhabalar, htc 12 desire var ve ımeı repair yapamıyorum mtk6739 işlemci kullanıyor. BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE ACİL, YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ. ÖĞRENCİYİM AMA YİNEDE ÜCRETİNİ ÖDERİM

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhabalar, htc 12 desire var ve ımeı repair yapamıyorum mtk6739 işlemci kullanıyor. BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE ACİL, YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ. ÖĞRENCİYİM AMA YİNEDE ÜCRETİNİ ÖDERİM
Sitede uygun bölüme konu açın yardımcı olalım.

mt6763 db dosyasını paylaşabilir misiniz..

Hallettinizmi mesaji yeni gördüm hala ihtiyaç varsa gönderebilirim 6763 modem dosyasinj

Selam MT6739 var mıdır daha öncede sordum ama dosya çıkmadı 6739 olması şartmı yoksa bunun yerine başka dosya olur mu ?

Geri
Üst Alt