Yardım MTK Cihazlarda Reset Mi Account Sorunu

euonur

Üye
Mediatek service bölümünden "reset mi account" yapıyorum.. işlemi onaylıyor fakat cihazda halen mi hesab kiliti aktif halde.. yani silinmiyor neden olmuyor veyafarklı çözümü nedir ?

Mediatek service bölümünden "reset mi account" yapıyorum.. işlemi onaylıyor fakat cihazda halen mi hesab kiliti aktif halde.. yani silinmiyor neden olmuyor veyafarklı çözümü nedir ?
önce bootloader açmak lazım sonra videodaki gibi dft ile işlem twrp yazdırdıktan sonra recovery e sok cihazı sonra reset mi account new de
yada mi acoount bypass yapan yazılım yüklemek

benin cihaz mtk... recovery yükleyince.. recovery modda mi account sıfırlamada hata veriyor
qualcomlarda recovery yükleip mi account sıfırlama yapabiliyorum

Dft yle yaptıktan sonra Wifiye bağnanınca geliyor mu denedin mi hiç. Yazılım yüklemekle uğraşmak zaman alıyor biraz.

Dft yle yaptıktan sonra Wifiye bağnanınca geliyor mu denedin mi hiç. Yazılım yüklemekle uğraşmak zaman alıyor biraz.
bide yazılımlar ücretli o ayrı bi dert bazılarını paylaşıyorlar sağolsunlar

special bölümünden twrp ile sıfırlanan mi accountlar..sadece qualcomm cihazlar için uyumlu diye biliyorm..çünkü mtk cihazların twrpside yok programda...
yani kısacası mtk cihazları nasıl mi account remove yaparız ??

special bölümünden twrp ile sıfırlanan mi accountlar..sadece qualcomm cihazlar için uyumlu diye biliyorm..çünkü mtk cihazların twrpside yok programda...
Telefonuna göre değişiyor Without VPN Flashing dosyaları var direk flashlayarak çözüyorsun.

mtk cihaz yapılmış bootloader açılcak önce

Geri
Üst Alt