İstek Navitech 75 Stock Rom İsteği

Yetiştr

Üye
Selamün Aleyküm ustalarım navitech neotab nav75 tablet için stock rom a ihtiyacım var ulaşabildiğim her yere baktım ama uyumlu bir rom bulamadım anakart üzerinde RK2928 v2.21 2013.07.16 yazıyor bir kaç tane farklı markaların rom unu yükledim açılışta kalıyor tablette android 4.2 yüklü idi yardımlarınızı bekliyorum

Selamün Aleyküm ustalarım navitech neotab nav75 tablet için stock rom a ihtiyacım var ulaşabildiğim her yere baktım ama uyumlu bir rom bulamadım anakart üzerinde RK2928 v2.21 2013.07.16 yazıyor bir kaç tane farklı markaların rom unu yükledim açılışta kalıyor tablette android 4.2 yüklü idi yardımlarınızı bekliyorum
Cihazın ana kart resimlerini konuyu atın bakalım.​

navitech neotab nav75 tablet 1GB ram 8GB rom Android 4.2 yüklü idi
IMG_20191116003338.jpg
IMG_201911160032501.jpg
IMG_20191116003621.jpg

bu resimler yeterlimi istenirse daha fazla foto ekleyebilirim ayrıca biraz geç cevap verdim işlerimin yoğunluğu nedeniyle bakamadım kusura bakmayın ,bu cihaza uyumlu rom yükleyebilirsek birçok kişiye de yardımcı olunacağını düşünüyorum uyumlu rom konusundan muzdarip olan birçok kişi var

bu resimler yeterlimi istenirse daha fazla foto ekleyebilirim ayrıca biraz geç cevap verdim işlerimin yoğunluğu nedeniyle bakamadım kusura bakmayın ,bu cihaza uyumlu rom yükleyebilirsek birçok kişiye de yardımcı olunacağını düşünüyorum uyumlu rom konusundan muzdarip olan birçok kişi var
Özelden atacağım linke bak onları Vpn ile aç dene

tmm en kısa zamanda deneyim bilgi veririm

Benim tablete çipi uyumlu olduğu için bunu
RK2928-g cpu

7inch tab-1024x600 çözünürlükte

Rom info:
Tsintech_i30_RileyROM_1.1.1 (0riginal)

yükledim tablet de hiç bir tepki yok, açılmıyor

Excon M70T bu modelin rom unu yükledim açılışta Excon yazısında kalıyor.Sonra T720 neo tabletin rom unu yükledim açılacak gibi oluyor dokunmatik çalışmıyor kendiliğinden kapanıp pil şarj konumuna geçiyor açılmıyor

şimdi iniyor hemen deniyeceğim bilgi veririm

bunu bir denermisin ? İNDİR
hemen yükledim maalesef tablette hiç tepki yok
tabletin biraz tepki verdiği tek rom T720 neo yazılımı bunda da ilk yüklemeden sonra USB yi aç ekranına kalıyor dokunmatik çalışmıyor kaptıp açtığında açılış ekranından pil şarj ekranına geçiyor

Geri
Üst Alt