Tavsiye NCK + UMT Dongle Full & UAT Uni Android Tool Mu?

hevsel07

Yasaklı
selam arkadaşlar. nck+umt almayı planlıyorum. Mtk ve qualcom cıhazlar ıcın dongle ıhtıyacım var karar veremedım. bilgisi olan arkaşlar öneri yada bilgi paylaşabilirmi ? nck+umt full mu yoksa U.A.T. tooll yeterlimi şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• nck-dongle-pro-nck-dongle-full-plus-umt.jpg
    nck-dongle-pro-nck-dongle-full-plus-umt.jpg
    8.9 KB · Görüntüleme: 59
selam arkadaşlar. nck+umt almayı planlıyorum. Mtk ve qualcom cıhazlar ıcın dongle ıhtıyacım var karar veremedım. bilgisi olan arkaşlar öneri yada bilgi paylaşabilirmi ? nck+umt full mu yoksa U.A.T. tooll yeterlimi şimdiden teşekkür ederim
Bizde arkadaşlar ile birlikte NCK + UMT Dongle aldık. Gerçekten işinize Yarayacaktır. Benim tavsiyem NCK + UMT

temin edembileceğim güvemilir bir yer var mı?

Hangi(lerine) karar vermişsiniz?

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Salam aleykum qardaş hansını aldız umt yoksa uni android toll?

UMT + NCK Dongle alın. Tek Dongle 2 araç.
Hocam merhabalar ben de xiaomi cihazlar için almayı düşünüyorum.Kafam da birkaç soru var cevaplarsanız sevinirim.
1. UMT+NCK Dongle da ödeme ücreti nasıl oluyor(tek seferlik, yıllık) vs.
2. Bu cihazlar xiaomi cihazların bootlader kilidini beklemeden açmama yardımcı olurlar mı?
Daha önceden bu sorularıma cevap verdiyseniz özür dilerim lakin net bir cevap bulamamıştım.

Hocam merhabalar ben de xiaomi cihazlar için almayı düşünüyorum.Kafam da birkaç soru var cevaplarsanız sevinirim.
1. UMT+NCK Dongle da ödeme ücreti nasıl oluyor(tek seferlik, yıllık) vs.
2. Bu cihazlar xiaomi cihazların bootlader kilidini beklemeden açmama yardımcı olurlar mı?
Daha önceden bu sorularıma cevap verdiyseniz özür dilerim lakin net bir cevap bulamamıştım.

Cevap 1. Evet lisansı yıllık olarak satılıyor.
Cevap 2. Umt xiaomi cihazların bootloader kilidini beklemeden tek tıkla açıyor. ( HER CİHAZI DEĞİL )

Cevap 1. Evet lisansı yıllık olarak satılıyor.
Cevap 2. Umt xiaomi cihazların bootloader kilidini beklemeden tek tıkla açıyor. ( HER CİHAZI DEĞİL )
Cevabınız için teşekkür ederim. Galiba bu cihazı satın alacağım, bildiğiniz güvenilir satıcı veya site varmı hocam önerebileceğiniz?

Geri
Üst Alt