No Registered Network

Modoc

Özel Üye
Merhaba Ustadlar Oncelikle Herkeze Simdiden Tessekurler Ederim.
Elimde Box Olarax Sadece Z3X Var.
Telefon Tamircisiyim Elimde Imeisi Silinmis Ve Ya Null 0000000 Telefon Geliyor
Telefonlarin Root Yapip Repair Yapiyorum Ve Arkasindanda Patch Sertifcate Yapiyorum
Ama Telefon Calisiyor Guzelce Hat Geliyor Ama Telefon Formatlanirkan Yine No Registered Network Sorunu Geliyor
Sorunu Bilen Varsa Yardimca Olursa Sevinirim
Simdiden Tessekurler Ustatlar.

atdığınız root kalıcı degilse bu sorun gitmez kalıcı root yapmanız lazım hem cıhaz modeli bilgilerni atın yardımcı olalım

root twrp ile yapıyorsanız kalıcı olmaz sıfırladıkta patch gider kalıcı olmasını istiyorsanız patchlanmış boot atmanız lazım

boxlar ile oluyor chimera eft boxlarla bide sitede araştırın bi çok modellerin root dosyası var a310f sonrasi bınary kaç onuda yazmanız lazım u1 u2 u3

Gitmemesi için Mroot dediğimiz root dosyasını kullanıyoruz. Arkadaşların yukarda bahsettiği patch yapılmış root o destekleyen modellere atıp kalıcı şekilde kullanabilirsin. Forumda konuları mevcut Aydar ustanın arşiv halinde ele aldığı bir konu vardı onu bulamadım maalesef.

Merhaba Ustadlar Oncelikle Herkeze Simdiden Tessekurler Ederim.
Elimde Box Olarax Sadece Z3X Var.
Telefon Tamircisiyim Elimde Imeisi Silinmis Ve Ya Null 0000000 Telefon Geliyor
Telefonlarin Root Yapip Repair Yapiyorum Ve Arkasindanda Patch Sertifcate Yapiyorum
Ama Telefon Calisiyor Guzelce Hat Geliyor Ama Telefon Formatlanirkan Yine No Registered Network Sorunu Geliyor
Sorunu Bilen Varsa Yardimca Olursa Sevinirim
Simdiden Tessekurler Ustatlar.
Müşteri cihaza yazılım yükleme yapmayacak ve format atmayacak. Yoksa tekrar patch yapmanız lazım.

Geri
Üst Alt