İstek Nokia 2700 (RM-561) Türkçe Yazılım Dosyası

xwhoamix00

Üye
Arkadaşlar Size Zahmet Elinde Türkçe Dil Olan Flash Dosyası Varsa Gönderebilirmi Acil Lazım.

Sorun çözüldü mü?
Dostum Cihaz InfinityBEST İle Flashlıyorum İlerlemiyor.
Ekran Alıntısı.JPG

Sadece PPM yazdırmayı denermisiniz yazacak mı ? Ek olarak Phoenix denerseniz Yazılım yüklerken.

Dostum Cihaz InfinityBEST İle Flashlıyorum İlerlemiyor.
Ekli dosyayı görüntüle 4890

verilen yazılımla alakası yok bunun .pc ile cihaz arasında ki sorun bu .cihazı yazılma hazırlarken bootlayamıyor program cihazı bunun çözümüde ustaya kalmış el ile müdahale edecek batarya sök tak yapacak dead modeden yazılım yükleyecek. tabiiki cihaz sağlamsa usb ve kablo sağlamsa eğer

verilen yazılımla alakası yok bunun .pc ile cihaz arasında ki sorun bu .cihazı yazılma hazırlarken bootlayamıyor program cihazı bunun çözümüde ustaya kalmış el ile müdahale edecek batarya sök tak yapacak dead modeden yazılım yükleyecek. tabiiki cihaz sağlamsa usb ve kablo sağlamsa eğer
Zaten Diyorum Dosya ile Alakası Yok Sorun Niye Bootlamıyor Yani Adam Bu Cihaza Ne Yapmış Olabilir Bu Cihazdan Bana Baya Geldi Böyle Sorun Çıkarmadı Acaba Ne Yapmış Olabilir ??

cihaz geldiğinde durumu nasıldı ,cihazın son durumu ne ? açılıyormu ? türkçesimi yok sadece ? soket temizle

verdiğim linkteki klasörü aç sana verilen yazılım klasörünün içine yapıştır içindekileri bir de öyle seçip dene

RM-561.rar dosyasını indir - download

Son düzenleme:
cihaz geldiğinde durumu nasıldı ,cihazın son durumu ne ? açılıyormu ? türkçesimi yok sadece ? soket temizle

verdiğim linkteki klasörü aç sana verilen yazılım klasörünün içine yapıştır içindekileri bir de öyle seçip dene

RM-561.rar dosyasını indir - download
Cihaz Geldiğinde Açılmıyordu Sadece Flash Portu Görüyordu Ama Flashlanmıyor Acaba Ne Yaptı Sorun Ne Uğraşıyorum

Geri
Üst Alt