Yardım Nokia 3.2 TA-1156 Yazılım Hatası

umuts

Yasaklı
arkadaşlar elimde yurt dışından gelen bir müşterimin cihazı var nokia 3.2 ta-1156
cihazın boot loader kilidini başarı ile açtım geçici root izni için boot ve patch magicsk dosyasını yüklerken sanırım olmadı
cihaz şuanda açılıyor fastboot modunda başka hiç bir moda geçmiyor sıkıntılı bir müşterim
bütün yazılımları denedim Ntool kullanan yada nokia konusunda uzman arkadaşlar var mı ? yardımcı olabilecek ???

arkadaşlar elimde yurt dışından gelen bir müşterimin cihazı var nokia 3.2 ta-1156
cihazın boot loader kilidini başarı ile açtım geçici root izni için boot ve patch magicsk dosyasını yüklerken sanırım olmadı
cihaz şuanda açılıyor fastboot modunda başka hiç bir moda geçmiyor sıkıntılı bir müşterim
bütün yazılımları denedim Ntool kullanan yada nokia konusunda uzman arkadaşlar var mı ? yardımcı olabilecek ???
Cihazın bootloader kilidi açık ise o zaman direk fastboot rom vesaire varsa yükleyin. Yada şöyle yapın. Cihazın yazılımını indirin ardından fastboot modda sadece boot.img yazın.​

Ntool veya CM2 kullanan var mı acaba yardımcı olabilecek ?

arkadaşlar cihaz bu mod dışına çıkmıyor kapanıp açıldığı zamanda aynı modda açılıyor ntool yada nokia konusunda uzman arkadaşlardan yardım bekliyorum

Ekli dosyalar

• IMG_9945.jpg
    IMG_9945.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 16
Geri
Üst Alt