jumyaz

VIP Üye
L8ZVtth6VoGKuRFTouNo4uxwyxhViwf9TllTxcNaNHj637mvab.jpg
L8ZVttxd7pz2DjpjxipP1z2ydaE6EcZYrVwpPAz2icz2D8I637G9S9.jpg

TA-1032

MIUI 9 Nokia 3

ANDROID 6.0

***********************************************************************************

coken cihazlar ucun

Son düzenleme:
cm2 backup link silinmiş yenilermisiniz elimde çöken bi tane varda

1. cihaz ne durumda ?
2. yazlimdan once ne durumda?

yazılımdan önce nokia logosunda kalıyordu yazılım attım çöktü şuan hiç açılmıyor

backup aldimmu? (read flash)?

infinity support
Nokia-3-Essential_NE1-215H-0-00WW-B02.7z bu dosya var indir

@jumyaz, bunu indirdim ufi den klasöre çıkardım klasörün içinde bin dosyası çıktı onu da 7z ile çıkarmaya çalıştım şifre işsiyor xda da aynısı var orda da klasöre çıkardığın zaman onda da şifre var

acılmayan cihaz varsa nokia ta-1020 yardımcı olurum bu rom genelde siyah ekran ve titreşim moduna alıyor ayrıca başa bela oluyor yüklemeden önce dikkat edin arkadaşlar verdiğiniz nokia rom ta -1020 yada ta-1032 onu belirtin ikiside aynı chip sahip ama DA dosyası ön yükleyici yüklese bile cihazı yarı susturuyor 2 günlük ugraş sonucunda cözüm dosyalarını kendi emeğimle buldum

acılmayan cihaz varsa nokia ta-1020 yardımcı olurum bu rom genelde siyah ekran ve titreşim moduna alıyor ayrıca başa bela oluyor yüklemeden önce dikkat edin arkadaşlar verdiğiniz nokia rom ta -1020 yada ta-1032 onu belirtin ikiside aynı chip sahip ama DA dosyası ön yükleyici yüklese bile cihazı yarı susturuyor 2 günlük ugraş sonucunda cözüm dosyalarını kendi emeğimle buldum
İyi günler, nokia ta-1020 ye rom attım. Siyah ekran ve titreşim oluyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Geri
Üst Alt