Yardım Nokia 3 TA-1020 Siyah Ekranda Takılı Kalma

discoplis

Üye
Arkadaşlar elimde nokia 3 TA-1020 model cihaz var güç tuşuna da bassam neyi denersem deneyeyim siyah ekranda takılı kalıyor açılış logosu bile gelmiyor flash tool ile rom atmaya çalışşsam bu kez de error s_auth_handle_is_not_ready (5000) hatası alıyorum.
Yardımcı olabilir misiniz beyler rica etsem?

Ustam geçmiş olsun cihazınız brick olmuş Cihazı işi iyi bilen birisine göndermeniz lazım partitionları silinmiştir.

@atarlıadam

Arkadaşlar elimde nokia 3 TA-1020 model cihaz var güç tuşuna da bassam neyi denersem deneyeyim siyah ekranda takılı kalıyor açılış logosu bile gelmiyor flash tool ile rom atmaya çalışşsam bu kez de error s_auth_handle_is_not_ready (5000) hatası alıyorum.
Yardımcı olabilir misiniz beyler rica etsem?
Sitede konusu mevcut yönergeleri takip ederseniz sorun yaşamazsınız güvenilirlik kabul edilebilir değil hatası vermektedir vericegim linkte Da yani Loader dosyası mevcuttur.sp flash tool 18.24 sürümünü kullanırsanız sorun yaşamazsınız.

Stock Rom - Nokia 3 TA-1020 Android 8.1.0 [5 Mart 2019] SP Flash Tool Rom

Sitede konusu mevcut yönergeleri takip ederseniz sorun yaşamazsınız güvenilirlik kabul edilebilir değil hatası vermektedir vericegim linkte Da yani Loader dosyası mevcuttur.sp flash tool 18.24 sürümünü kullanırsanız sorun yaşamazsınız.

Stock Rom - Nokia 3 TA-1020 Android 8.1.0 [5 Mart 2019] SP Flash Tool Rom
usta teşekkür ederim cevap için ama zaten bu romu enedim DA dosyasını buradan indirip denedim ilk etapta sadece preloader dosyasını tek başına yükledim sonra telefonun açılış logosu falan hep gitti.

Nokia 3 TA-1020 android 9 du eski versiyon dönmek için bu işlemleri aynısı yaptım başarılı yükleme oldu lakin cihaz da ekran gelmedi sürekli titriyor yeniden başlatıyor. Bazen PC de görüyor içeriği giriliyor ama ekran hiç bir şekilde gelmiyor sim siyah görüntü ne yapmam gerek ?

Geri
Üst Alt