Yardım Nokia 3(TA-1032) Şarj ve USB Bağlantı Sorunu

• Konbuyu başlatan bekirkose
  • Başlangıç tarihi
B

bekirkose

Merhaba arkadaşlar
Cihazı şarja taktığımda kimi zaman olmuyor. Uzun bir süredir bir sorun yoktu şarj olabiliyordu. Bugün taktığımda şarj görmüyor.
Sonradan bildirim menüsünde bağlı cihaz USB'den şarj oluyor diyor. Söksemde taksamda aynı bildirimi vermeye devam ediyor.
Kapattığım zaman şarj oluyor gösteriyor. Kapattığım zaman gördüğü için yazılımsal olduğunu düşünüyorum.(Sanırım fastboot'a aldığım zamanda bilgisayar görüyor.)

Telefonu sıfırladım ama yine değişen yok.

Merhaba arkadaşlar
Cihazı şarja taktığımda kimi zaman olmuyor. Uzun bir süredir bir sorun yoktu şarj olabiliyordu. Bugün taktığımda şarj görmüyor.
Sonradan bildirim menüsünde bağlı cihaz USB'den şarj oluyor diyor. Söksemde taksamda aynı bildirimi vermeye devam ediyor.
Kapattığım zaman şarj oluyor gösteriyor. Kapattığım zaman gördüğü için yazılımsal olduğunu düşünüyorum.(Sanırım fastboot'a aldığım zamanda bilgisayar görüyor.)
Soketi daha önce değişti mi?​

Hayır, telefonun içi hiç açılmadı. İlk olduğunda ya zorlamadan ya da ıslanmadan soketi arızalandı sanmıştım. Ama sonra düzeldi. Uzun süredir şarja takarken sorun yaşatmıyordu. Bugün tekrar oldu.
Soket değişimi ile sorun düzelir diye tahmin ediyorum.​

Geri
Üst Alt