Yardım Nokia 8110 IMEI Repair Sorunu

Merhabalar Bu cihazın orjinali var elimde pasaport kaydı çok pahalı imei değiştirme şansımız var mıdır ?

Merhabalar Bu cihazın orjinali var elimde pasaport kaydı çok pahalı imei değiştirme şansımız var mıdır ?
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur.

Ayrıca imei repair işlemi olmuyor.

Arkadaslar oncelikle merhaba elimde Nokia 8110 DS var yazilim gerekli bir turlu bulamadim nasil yardimci ola bilirsiniz ?

şimdi buldum bana gelmiş ama boxlarda yeterli destek yok bildiğim kadarıyla

buyur ustam rm bu TA-1048

yazılımı yok boxlarda desteği yok ama şöyle bir durum var edl mode alabiliyorsunuz cihazı qalcom cihaz belki ordan yola çıkarak elinizdeki boxlardan işlem yapmayı deneyebilirsiniz ben edl mode aldım ama boxlar destek vermiyor maalesef yazılımı da piyasada yok .

yazılımı yok boxlarda desteği yok ama şöyle bir durum var edl mode alabiliyorsunuz cihazı qalcom cihaz belki ordan yola çıkarak elinizdeki boxlardan işlem yapmayı deneyebilirsiniz ben edl mode aldım ama boxlar destek vermiyor maalesef yazılımı da piyasada yok .
yinede tesekurler ustam zahmet verdim beklemek gerek belki boxlara yenilem geldi

Geri
Üst Alt