Nokia Lumia 1020 PC Bağlantı Sorunu

Winsoft

Üye
Merhaba elimde Lumia 1020 var şarj soketi bozulmuştu telefoncuya verdim uzun uğraşlar sonucu zorla yaptığını belirtti fakat telefonu PC'ye USB kablo aracılığı ile bağlayınca sadece şarj oluyor dosyaları v.s göremiyorum telefonu sadece kamerası lazım olduğu zaman kullanıyorum bu yüzden bu hatayı geç fark ettiğim için telefoncuya geri götüremedim ne yapmam gerekiyor?

Soket büyük ihtimal. Tabii kablodan da kaynaklı olabilir. Önce birkaç farklı kablo ile deneme yapın. Aygıt yönetcisinde hareketlenme varmı ona bakın. Eğer yoksa kablodandır

yaptırdığın yere götür sadece şarj alıyor bilgisayar görmüyor de soketi düzeltmesi lazım
Soket büyük ihtimal. Tabii kablodan da kaynaklı olabilir. Önce birkaç farklı kablo ile deneme yapın. Aygıt yönetcisinde hareketlenme varmı ona bakın. Eğer yoksa kablodandır
Sorunun soketten olduğunu düşünüyorum kendim halletme şansım yok mu? Tamir ettirdiğim kişi telefonla epeyce uğraştı uzun süre de geçti üstünden ben halledemez miyim?

Dalgınlığıma gelmiş. * Eğer yoksa Sokettendir* tabii ki :) hayır yapamazsın. İnce işçilik isteyen birşeydir. Ben bile yapamıyorum

Bu pek hoş olmadı sanırım götüremeyeceğim

Merhaba elimde Lumia 1020 var şarj soketi bozulmuştu telefoncuya verdim uzun uğraşlar sonucu zorla yaptığını belirtti fakat telefonu PC'ye USB kablo aracılığı ile bağlayınca sadece şarj oluyor dosyaları v.s göremiyorum telefonu sadece kamerası lazım olduğu zaman kullanıyorum bu yüzden bu hatayı geç fark ettiğim için telefoncuya geri götüremedim ne yapmam gerekiyor?
İşi bilen iyi bir teknik servise götürün hallederler.

Geri
Üst Alt