İstek Nokia N97 Mini (RM-555) Yazılım

titan80

Üye
Elimde Almanyadan gelmiş bir n97 mini var. Bu telefonun yazılımını arıyorum ama ne yaptıysam bulamadım. Elinde olan, bulabilen varsa çok memnun olurum.
Cihaz: RM-555
Product Code: 0591463

Bir şey daha sormak istiyorum.
Telefon açılıyor ama içindeki uygulamalar menüsünde ilk kurulumla gelen uygulamalar silinmiş durumda onları geri getirmek istiyorum. İnternette bir firmware buldum india sürümü. Bunun dosyaları içinden telefona silinen uygulamalarını geri yükleyebilir miyim? Telefonun klavyesi almanca qwertz klavye o nedenle tam yükleme yapmak istemiyorum. Sadece uygulamaların bulunduğu dosya(varsa) flashlanabilir mi?

Ustam teşekkür ederim. Peki dediğim gibi sadece mesela .uda dosyası flashlanabilir mi? Telefonu orjinal haliyle saklamak istiyorum. Telefon almanyadan geldiği için klavyesi qwertz düzende, farklı yazılım yüklesem klavye qwerty olacak ozaman. İçinden silinen default uygulamalarını geri yüklemek istiyorum(********, *******, youtube vs.). Böyle bi uygulama yapılabilir mi?

Ustam dosyanın içinde v30.0.004 sürümü yok ya bana v30.0.004 sürümünü gönderebilir misin? Hiç bir yerde yok tek umudum siz kaldınız :)
Edit: Birde nokia infinity best programıyla telefonun orjinal yazılımını "User Data Tool" sekmesi altında read flash ile okumuştum. Okunan dosya "Phones_Data/*****07_full.bin" şeklinde kaydedildi. Bin dosyası 200 küsür mb sanıyorum ki telefonun yedeğini almış gibi. Bu dosyayı bir şekilde telefona geri yüklemenin bir yolu var mı?

Herkese merhaba
Konuda belirttiğim gibi telefon Almanya' dan gelmişti bu nedenle klavyesi QWERTZ düzendeydi. Sağolsun turkcellgsm ustam bana türkçe yazılımı göndermişti. Bende bu türkçe yazılım üstüne:
1 - QWERTZ klavye düzeni ekledim.
2 - *#0000# ekranındaki dil paketi 34 idi onu 03 olarak değiştirdim.
3 - Benim product code' umda varsayılan tema nseries2 idi bu temayı varsayılan olarak değiştirdim.

Yaptıklarım bu kadar. Ben yazılım ararken çok umutsuzdum. Ancak bu forumda sorunumu çözdüm. Yine bu forumda bu klavye düzenini arayan olursa sorunu çözülür umarım.

RM-555_QWERTZ.rar dosyasını indir - download

Geri
Üst Alt