Bilgi [NVIDIA Geforce 820M Driver Güncelleme Sorunu]

Zeniord

Senior Android Developer
Moderator
VIP Üye
23 Haz 2018
789
2,696
93
17
Güncel olarak 399.07 Güncellemesini alan NVIDIA Sürücülerinde karşılaştığım bir hatanın çözümünü veriyorum.

Driver'i Official NVIDIA Sitesinden doğru driver ve işletim sistemini seçip indirdik.
Ancak uyumlu grafik donanımının bulunmadığını fark ettik. Zaten Installer size böyle bir uyarı verecektir.
Sebebi ise NVIDIA'nın her seferinde 820M Grafik kartını eklemeyi unutmasından kaynaklanıyor.
Sizlere verdiğim linkten dosyayı indirin ve C:/NVIDIA/399.07/Display.Driver/

Buraya gidip ilgili dosyaları yapıştırın ve setup.exe dosyasını çalıştırın.

Eğer yine çözüm bulamazsanız Driver Programları var. Bu şekilde çözüme ulaşabilirsiniz.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

E

egzoz

Misafir
Tesekkür ederüm peki sizin bunu Nvidia nın son sürümlerine göre güncelleme olanağınız var mı

Apollo

Yeni Üye
31 Mar 2019
5
2
3
Öncelikle selamlar ,
399.07 güncellemesinin türkçe versiyonunun indirme linkini buamadım rica etsem 399.07 yada daha güncel driverleri katma ihtimaliniz varmı

Apollo

Yeni Üye
31 Mar 2019
5
2
3
Sizin sorununuz nedir?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şu anda cihazım intel i5 4.nesil 4gb ram ve nvidia geforce 820 harici ekran kartım var ve yaklaşık 1 ay önceye kadar Cihazımda bir anda performnas düşüşü oldu ve eskiden league of legends'de 120 fps alıyordum ancak sonradan en düşük ayarlarda bile 20 fps almaya başladım
Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

ysfakc

Üye
VIP Üye
21 Haz 2018
473
667
93
Şu anda cihazım intel i5 4.nesil 4gb ram ve nvidia geforce 820 harici ekran kartım var ve yaklaşık 1 ay önceye kadar Cihazımda bir anda performnas düşüşü oldu ve eskiden league of legends'de 120 fps alıyordum ancak sonradan en düşük ayarlarda bile 20 fps almaya başladım
Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim
Oncelikle cihazinizn sagligina bakin. Hd sentinel ile diski kontrol edin. Isi sorunu vs varmi

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zeniord

Senior Android Developer
Moderator
VIP Üye
23 Haz 2018
789
2,696
93
17
NVIDIA Desteğini çoktan kesi 820M için.
Ancak belirtmemek için duyuru yapmadan yayınlıyor.
Konuda belirttiklerim dışında güncelleme alamazsınız.

Üst Alt