Octopus / Octoplus Box Samsung Kullanımı

metinakp

Üye
hocam kolay gelsin iyi günler. z3x box ile güncel yazmayı anlatmışsınız .cok teşekkür ediyorum. şimdi ben octoplus box aldım bunu da anlatma imkanınız var mı yani bunu yazarken telefona z3x deki gibi mi yazıyoruz yanı süpesu yükle sonra odın dowlant mod sonra rocovery yap yoksa octoplus ta DAHA MI FARKLI OLUYOPR BU KONU HAKKINDA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM
OCTOBUS BOX İLE GÜNCEL YAZMAAYI VE FRP YAPMAYI HERHANGİ BİR TELEFON MODELİNDE MADDELER HALİNDA YAZARSANIZ COK SEVİNİRİM

hocam kolay gelsin iyi günler. z3x box ile güncel yazmayı anlatmışsınız .cok teşekkür ediyorum. şimdi ben octoplus box aldım bunu da anlatma imkanınız var mı yani bunu yazarken telefona z3x deki gibi mi yazıyoruz yanı süpesu yükle sonra odın dowlant mod sonra rocovery yap yoksa octoplus ta DAHA MI FARKLI OLUYOPR BU KONU HAKKINDA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM
OCTOBUS BOX İLE GÜNCEL YAZMAAYI VE FRP YAPMAYI HERHANGİ BİR TELEFON MODELİNDE MADDELER HALİNDA YAZARSANIZ COK SEVİNİRİM
Merhaba Öncelikle Root İşlemlerini Normal Yapmanız Gerekecek Hocam
OCtoplus Box Root İşlemini Yapmıyor
Imeı Repair İşlemirini İSe Z3x Arasında Bi Fark Yok
Cihazın Modelni Sectikten Sonra Repair Bölümünde Cihazınızın Orjinal IMEI Yazdıktan Sonra
Repair İşlemini Başlatırsınız Repair İşlemi Bittikten Sonra
Patch İşlemini Yani Repair Network Yapmanız Gerekecek
FRP İşlemlerinde Cihazlara Göre Yöntemler Farklılık Göstere Bilir
Bazı Cihazda Download Alıp
Bazı Cihazlarda İse UART Kablosuyla Kırmanız Gerekebilir
Bunu Siz Cihazın Modelini Girip Frp Kırmak İstediğiniz Zaman Size Nasıl Olacağını Octoplus Box Gösterecektir

TEŞEKKÜRLER Bİ D E GENERAL CASPER HUVAİ XOMİ LERDE FRP VE GÜNCEL İÇİN HANGİ BOX LARI VEYA DONGEL LERİ ÖNERİRSİNİZ

Geri
Üst Alt