Stock Rom OMIX X600 4GB+64GB & 6GB+128GB Stock Rom - Official

Zenlty

Firmware Team Leader at OMIX Mobile Technology
VIP Üye
Uyarı : Yazılım yükleme işlemi sırasında, firmware-upgrade seçeneğini kullanmayı unutmayın.
Uyarı : Yazılım yükleme işleminden kullanıcı sorumludur; şahsım ve GSMTURKEY.net, sorumluluk kabul etmeyecektir.
Uyarı : Cihazda DRM L1 desteği bulunmaktadır, PERSIST ile özel bileşenleri barındırır, persist yüklemesi yapmamanız önerilir.
Uyarı : Bu yazılım sadece OMIX X600 4GB+64GB & 6GB+128GB & 4GB+128GB modeli içindir, başka RAM/ROM/NFC opsiyonlarında geçerli değildir.

Yazılım yükleme işlemi için,
1. Buradan yazılımın ilk partını indirin ve bir klasöre çıkartın.
2. Buradan yazılımın ikinci partını indirin klasöre çıkartın ve super.img dosyasını ilk indirdiğiniz yazılımın klasörüne kopyalayın.

Sürücüler ve Programlar,

1.
Buradan driver'i indirin ve yükleyin.
2.
Buradan programı indirin ve klasöre çıkartın. Flash_tool'u çalıştırın.

Yazılım yükleme işlemi,

1. Flash tool'un scatter alanının en sağından choose'a basın ve yazılımın olduğu klasörden MT ile başlayan scatter.txt dosyasını seçin.
1661800038947.png

2. Yükleme seçeneği olarak firmware upgrade seçin.
1661800045785.png

3. Sol üstten Download butonuna basın ve telefonu kapatın.
4. Hiçbir tuşa basmadan kabloyu takın ve yükleme başladığında tamamlanmasını bekleyin.
5. Yükleme işlemi tamamlanınca kabloyu çekin ve cihazı açın.

Not : Eğer bilgisayar cihazı görmüyorsa driverleri kontrol edin, eğer driver sorunu yoksa, ses tuşlarına basılı tutarak bilgisayara bağlayın.

Son düzenleme:
Not olarak ekliyim yazılımı kullandıktan sonra NFC özelliği kayboldu ve LeTv x600 olarak gözüküyor omix x600 onun dışında cihaz aktif şuan kullanıyorum acil durum için iyi bi ek görü

Not olarak ekliyim yazılımı kullandıktan sonra NFC özelliği kayboldu ve LeTv x600 olarak gözüküyor omix x600 onun dışında cihaz aktif şuan kullanıyorum acil durum için iyi bi ek görü
Merhabalar,
NFC versiyon için lütfen bu yazılımı kullanın.

Teşekkürler yaptım NFC geldi ama IMEI gitti şuan sebekem yok wifi üzerinden şebeke alabiliyorum , IMEI nasıl yüklerim

Çok teşekkür ederim hızlı yanitlariniz için , son bı isteğimi de mazur görürseniz beni büyük bı dertten kurtarmış olursunuz root işlemi için bilgi nerden edinebilirim en son 2015 de attığım için artık uzağım pek kafam almadı :(

Çok teşekkür ederim hızlı yanitlariniz için , son bı isteğimi de mazur görürseniz beni büyük bı dertten kurtarmış olursunuz root işlemi için bilgi nerden edinebilirim en son 2015 de attığım için artık uzağım pek kafam almadı :(

Ücretli root uzaktan yapabilicek var mıdır. Bir türlü yapamadım

hocam telefon rootlu bir şekilde güncellemede hata veriyordu ve bende orjinal bootu flashladım ardından pacth lı bootu flashladım ve telefon sürekli baştan başlıyor ve açılmıyor kapanmıyorda kapatabilsem stock rom atıcam yardımcı olabilirmisiniz

@Negative hocam yanlışıkla format all + download yaptım doğal olarak şebekem gitti imei nasıl yapabilirim bir fikrin varmı

telefonun kutusunda yazan IMEI Değilmi

şuanda kendi şehrimde değilimdepremden dolayı dönünce halledicez artık yapıcak bişey yok

bazı telefonlarda sim kart kızağının üzerinde bazılarındada batarya arkasında bazılarında kasanın üzerinde yazar kontrol edin .

bazı telefonlarda sim kart kızağının üzerinde bazılarındada batarya arkasında bazılarında kasanın üzerinde yazar kontrol edin .
bataryayı çıkartamadığım için bakamam kasadada yazmıyor sim kart kızağına bakıcam teşekkürler

yok ne yazıkkı kutuda veya faturada yazıo büyük ihtimal eve dönene kadar şebekesiz kaldık

Uyarı : Yazılım yükleme işlemi sırasında, firmware-upgrade seçeneğini kullanmayı unutmayın.
Uyarı : Yazılım yükleme işleminden kullanıcı sorumludur; şahsım ve GSMTURKEY.net, sorumluluk kabul etmeyecektir.
Uyarı : Cihazda DRM L1 desteği bulunmaktadır, PERSIST ile özel bileşenleri barındırır, persist yüklemesi yapmamanız önerilir.
Uyarı : Bu yazılım sadece OMIX X600 modeli içindir, başka RAM/ROM/NFC opsiyonlarında geçerli değildir.

Yazılım yükleme işlemi için,
1. Buradan yazılımın ilk partını indirin ve bir klasöre çıkartın.
2. Buradan yazılımın ikinci partını indirin klasöre çıkartın ve super.img dosyasını ilk indirdiğiniz yazılımın klasörüne kopyalayın.

Sürücüler ve Programlar,

1.
Buradan driver'i indirin ve yükleyin.
2.
Buradan programı indirin ve klasöre çıkartın. Flash_tool'u çalıştırın.

Yazılım yükleme işlemi,

1. Flash tool'un scatter alanının en sağından choose'a basın ve yazılımın olduğu klasörden MT ile başlayan scatter.txt dosyasını seçin.
Ekli dosyayı görüntüle 18524
2. Yükleme seçeneği olarak firmware upgrade seçin.
Ekli dosyayı görüntüle 18525
3. Sol üstten Download butonuna basın ve telefonu kapatın.
4. Hiçbir tuşa basmadan kabloyu takın ve yükleme başladığında tamamlanmasını bekleyin.
5. Yükleme işlemi tamamlanınca kabloyu çekin ve cihazı açın.

Not : Eğer bilgisayar cihazı görmüyorsa driverleri kontrol edin, eğer driver sorunu yoksa, ses tuşlarına basılı tutarak bilgisayara bağlayın.
firmware upgrade tıklıyorum fail veriyor super dosyasını istiyor fakat super image dosyasınıda klasöre atmış bulunmaktayım ne yapmam gerekir?

Geri
Üst Alt