Yardım One Plus 6 IMEI Repair

JLRock

Yeni Üye
22 Kas 2019
2
1
3
@JLRock,
Hocam iyi günler, elimde Op6 6gb ram versiyonu var ama süresi doldu. Mersin, Hatay veya 10 gün sonra için İstanbul'da imei işlemini yapabilen var mı? Özelden yazarsanız sevinirim.
@adnanmirsad56 Hocam siteye yeni kaydolduğum için sistemi bilmiyorum, herhalde sizi etiketlemem gerekiyormuş. Uygun olduğunuz zaman dönebilir misiniz? Teşekkür ederim.

10 Ara 2019
2
2
3
Arkadaşlar iyi forumlar dilerim. Aranıza oneplus 7 telefonumun 2. hattı kopya imeiden sebep iptal olmasından dolayı katıldım. İstanbul avrupa yakası öncelik olarak yanına gidip imei repair yaptırabileceğim arkadaşlar özelden yazabilirler mi. konunun tamamını okudum fakat özel mesaj atamıyorum.
adnanmirsad56
silivriserdar

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
18,064
23,801
113
36
Arkadaşlar iyi forumlar dilerim. Aranıza oneplus 7 telefonumun 2. hattı kopya imeiden sebep iptal olmasından dolayı katıldım. İstanbul avrupa yakası öncelik olarak yanına gidip imei repair yaptırabileceğim arkadaşlar özelden yazabilirler mi. konunun tamamını okudum fakat özel mesaj atamıyorum.
adnanmirsad56
silivriserdar
Özelden yazıyorum.​

adnanmirsad56

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
9,672
15,465
113
Özelden paylaştığınız numara ile iletişime geçtim. Arkadaş çok ilgili idi. Fazlaca vaktini ayırdı. Herkese öneririm. Ellerini kollarına sağlık olsun burdan da söylemek istiyorum.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Tekrar böyle bir sorun sorun ile karşılaşmamanız dileği ile.

Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!