Yardım One Plus 6 IMEI Repair

• Konbuyu başlatan malatya
  • Başlangıç tarihi
Merhabalar Ben, Oneplus 6 8/256 Avengers Edition , modeline sahibim. Sanırım telefonum imei kayıtsızdı ve bugün itibari ile kapandı. Yukarıdaki mesajlarda adnanmirsad56'yı etiketlemişsiniz iletişime geçin diye ancak kendisine mesaj gönderemedim iznim yokmuş.İstanbul'dayım bende nasıl çözebiliriz bu konuyu. Teşekkürler Şimdiden.

Merhaba,
Op6 kullanıyorum imei için yardım rica edeceğim.
3 gündür telefon kapalı.
Acil olursa sevinirim.

Selamlar , oneplus 6t mevcut, hiçbir sekilde ticari bir amacım yoktur tamamıyla kendim özelde bu işlerle ugrasmayı seviyorum, bana hangi ürün hangi yazılım gerekli -imei- özelden yazarmısnız lutfen.
cok farklı urunler ve yazılımlar oneriliyor , kafam karıştı , teşekkurler

Selamlar , oneplus 6t mevcut, hiçbir sekilde ticari bir amacım yoktur tamamıyla kendim özelde bu işlerle ugrasmayı seviyorum, bana hangi ürün hangi yazılım gerekli -imei- özelden yazarmısnız lutfen.
cok farklı urunler ve yazılımlar oneriliyor , kafam karıştı , teşekkurler
Umt ile yapılıyor

rica etsem spesifik belirtirmisiniz lutfen. nerden nasıl temin ederim.
UMT Dongle ücretli satılan profesyonel bir araçtır. Genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

Hangi ilde ikamet ediyorsunuz?​

Özelden paylaştığınız numara ile iletişime geçtim. Arkadaş çok ilgili idi. Fazlaca vaktini ayırdı. Herkese öneririm. Ellerini kollarına sağlık olsun burdan da söylemek istiyorum.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Tekrar böyle bir sorun sorun ile karşılaşmamanız dileği ile.

@adnanmirsad56 Hocam daha önce IMEI yapmıştık beraber Oneplus 6 ya ikinci hattım kapandı. Tekrar yapma şansımız var mıdır?

Geri
Üst Alt