Çözüldü One Plus 7 - IMEI Repair

• Konbuyu başlatan fattik86
  • Başlangıç tarihi
Merhabalar, marmara bölgesinde bu işi yapabilecek yada en azından bilgi verebilecek biri yokmudur bursada bikaç telefoncuya sordum ama bizimkiler oneplus markasını dahi duymamış.

Merhabalar, istanbulda yaşıyorum. 2 günlüğüne ingiltereye gideceğim ve döneceğim. Elimde uygun olabilecek iki adet imei de bulunuyor.
Bende dahil olmak üzere İstanbulda olan ustalarımız mevcut. Lakin daha önce hiç yapmadım. Bakarız Yakınsanız

Ustam Cihaz modeli nedir. 1900 1910 ?han bi boxların var..

selam arkadaşlar ufak bir bilgi için rahtasız edicem sizi oneplus 7 kullanıyorum aldığım zaman kayıtsızdı aldığım yer kullanmadığım eski telefonun imeisi üzerine yazdı toplam 2-3 sürdü telefon sıfırlanmadı bile hangi uygullama ile yapmıştır tahimini olan söylebilirmi enginnermod apk felan yüklemiş o metodu bilmiyorum . ikinicisi telefona güncelleme geldi temiz kurulum olsun diye twrpden internal storage kısmını silip yeniden yüklemek istiyorum imei gider mi ? Son ufak şey offical firmware hangi programla atıyoruz oneplusın yenisiyim . Cevap veren herkese çok teşekkür ederim büyüksünüz

selam arkadaşlar ufak bir bilgi için rahtasız edicem sizi oneplus 7 kullanıyorum aldığım zaman kayıtsızdı aldığım yer kullanmadığım eski telefonun imeisi üzerine yazdı toplam 2-3 sürdü telefon sıfırlanmadı bile hangi uygullama ile yapmıştır tahimini olan söylebilirmi enginnermod apk felan yüklemiş o metodu bilmiyorum . ikinicisi telefona güncelleme geldi temiz kurulum olsun diye twrpden internal storage kısmını silip yeniden yüklemek istiyorum imei gider mi ? Son ufak şey offical firmware hangi programla atıyoruz oneplusın yenisiyim . Cevap veren herkese çok teşekkür ederim büyüksünüz
Burası uygun konu değil. Sorularınız için yeni bir konu açın yardımcı olalım.​

Selamlar, kendim için önümüzdeki hafta dubai'den oneplus 7 pro getirmeyi düşünüyorum, İstanbul içi imei olayını çözebilecek kişileri bana da iletebilir misiniz özelden?

Merhaba bende forumda yeniyim. ios dan androide dönüş yapacağım ve oneplus almak istiyorum. Ayrıca UMT dongle da almak istiyorum. yardımcı olabilir misiniz?

Konuda detaylı anlatım var
Bilgisayar ile işlemleri yapabilirsiniz
Ama elinizde Umt Dongle olmanız lazım
Hocam oneplus 7 pro için hangi umt dongle gerekiyor ? Aliexpress de bulunan dongle lar iş görüyor mu ? Dongle için satın alma yeri önerebilir misiniz? Teşekkürler.

One plus 7 pro ımei rep oldukdan sonra farklı rom veya update yapınca ımei bozulma şansı varmı samsungdaki gibi cert pach olayı filan

One plus 7 pro ımei rep oldukdan sonra farklı rom veya update yapınca ımei bozulma şansı varmı samsungdaki gibi cert pach olayı filan
Hayır bozulma şansı yok. İStediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Bu Rom atınca bozulma oluyor samsung cihazlarda mi sadece bu olay hakında kesin net bilgi yok hiç bir yerde server üzerinden yapılan işlemde cihazsa certmiyapıp yüklüyor ondan mi bozulmuyor rom atinca

Bu Rom atınca bozulma oluyor samsung cihazlarda mi sadece bu olay hakında kesin net bilgi yok hiç bir yerde server üzerinden yapılan işlemde cihazsa certmiyapıp yüklüyor ondan mi bozulmuyor rom atinca
Sadece Samsung lar da var o. Birde kısmen bazı xiaomi modellerde.

Geri
Üst Alt