Yardım OnePlus 7T, OnePlus 7T Pro, OnePlus 7 Pro IMEI Repair

• Konbuyu başlatan vertexemotion
  • Başlangıç tarihi
V

vertexemotion

Merhabalar,
IOS’tan Android’e geçmeyi düşünüyorum.
Yaptığım araştırmalar neticesinde OnePlus 7T, OnePlus 7T Pro, OnePlus 7 Pro telefonlar tercihim olacak.
Elimde geçmişte kullandığım ve şu an atıl durumda olan 7-8 adet telefon var.
Bunların IMEI’lerini OnePlus 7T, OnePlus 7T Pro, OnePlus 7 Pro telefonlarına yazdırabilir miyim?
Teşekkürler

Merhabalar,
IOS’tan Android’e geçmeyi düşünüyorum.
Yaptığım araştırmalar neticesinde OnePlus 7T, OnePlus 7T Pro, OnePlus 7 Pro telefonlar tercihim olacak.
Elimde geçmişte kullandığım ve şu an atıl durumda olan 7-8 adet telefon var.
Bunların IMEI’lerini OnePlus 7T, OnePlus 7T Pro, OnePlus 7 Pro telefonlarına yazdırabilir miyim?
Teşekkürler
Hepsi oluyor. Sadece UMT Dongle lazım. İsterseniz uzaktan isterseniz de kargo ile gönderirseniz yaparız. Veya bulunduğunuz ilde siteden tanıdığımız güvendiğimiz ustamız varsa ona yönlendirme yapabiliriz.​

Peki üstad;
-OTA güncellemeleri alınıyor mu?
-Hard Reset atıldığında yazılmış olan IMEI siliniyor mu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Peki üstad;
-OTA güncellemeleri alınıyor mu?
-Hard Reset atıldığında yazılmış olan IMEI siliniyor mu

OTA güncellemelerini sorunsuz alır. Format vesaire atarsanız hiç birşey olmaz. IMEI vesaire silinmez.

Bence yurt dışı gelen cihazlardan en çok tercih edilmesi gereken marka bu olmalıdır. Sıfır sorun.​

Bilgilendirmeler için çok teşekkür ediyorum.
Dediğiniz gibi sorunsuz ve çok güçlü cihazlar gerçekten.
Ben Bursa’dayım, özelden bilgilendirme yaparsanız sevinirim üstad.
Teşekkürler.

Bilgilendirmeler için çok teşekkür ediyorum.
Dediğiniz gibi sorunsuz ve çok güçlü cihazlar gerçekten.
Ben Bursa’dayım, özelden bilgilendirme yaparsanız sevinirim üstad.
Teşekkürler.

Özelden yazıyorum.​

Yurtdışında gemide çalışan bir arkadaşıma One plus 7 pro aldırdım gelecek 1 ay sonra. Global veya herhangi bir sürüm olması farkeder mi kullanım açısından? Kişisel kullanacağım, telefon tamircisi falan değilim. umt dongle o kadar para verip almaya değer mi? imei işlem ücretleri ne kadar mesela?kaç ay imei atmadan kullanabiliyoruz. Aslında yaşadığım yerde bir çok telefoncuya sordum One plus markasından bihaber çoğu. imei repair ya da teknik anlamda sorun çıksa yapabilecek biri yok. Manavgat/Antalya da yaşıyorum. forumda antalya çevresinde yaşayıp oneplus ile ilgili işlem yapan varsa görüşebiliriz de.

Hepsi oluyor. Sadece UMT Dongle lazım. İsterseniz uzaktan isterseniz de kargo ile gönderirseniz yaparız. Veya bulunduğunuz ilde siteden tanıdığımız güvendiğimiz ustamız varsa ona yönlendirme yapabiliriz.
Uzaktan yapilan işlemde bilgisayara bağlanıp mi oluryor ne kadar bir ucreti oluyor bir farki varmi uzaktan yapilanin normal işleme göre?

Üstad OnePlus 7 Pro (GM1913) 8GB - 256GB ‘ta karar kıldım. Dubai’den arkadaşa 2 adet sipariş vereceğim.
Lakin sipariş vermeden önce IMEI Repair işini netleştirmek istiyorum. Ona göre sipariş vereceğim.
Bursa’dan İstanbul’a geleceğim IMEI Repair için.
İstanbul’dan bu işi yapacak olan üstadın iletişim bilgilerini özelden atabilir misiniz?
Teşekkürler.

@undefined, ustam kolay gelsin ,kendime oneplus 7t aldım ama işlem yapamadım.Rootladım diag açtım fakat sürekli hata alıyorum.İçindeki yazılım 10.0.3 bana yardımcı olabilirmisin

Üstad OnePlus 7 Pro (GM1913) 8GB - 256GB ‘ta karar kıldım. Dubai’den arkadaşa 2 adet sipariş vereceğim.
Lakin sipariş vermeden önce IMEI Repair işini netleştirmek istiyorum. Ona göre sipariş vereceğim.
Bursa’dan İstanbul’a geleceğim IMEI Repair için.
İstanbul’dan bu işi yapacak olan üstadın iletişim bilgilerini özelden atabilir misiniz?
Teşekkürler.
Yardımcı oluruz. Özelden yazayım
@undefined, ustam kolay gelsin ,kendime oneplus 7t aldım ama işlem yapamadım.Rootladım diag açtım fakat sürekli hata alıyorum.İçindeki yazılım 10.0.3 bana yardımcı olabilirmisin
Elinizde umt olması gerekiyor. Root a VS gerek yok

Geri
Üst Alt