OnePlus 7T Pro HD1910 Original IMEI Repair

MK001

Yeni Üye
Üye
Merhaba, foruma yeni katildim. Oneplus 7T pro Hd1910 cihazimda sonradan yazilan imei leri silerek orijinal imei leri kaydetmek istiyorum.Bilgisi olan yerdimci olabilirse memnun olurum

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
Merhaba, foruma yeni katildim. Oneplus 7T pro Hd1910 cihazimda sonradan yazilan imei leri silerek orijinal imei leri kaydetmek istiyorum.Bilgisi olan yerdimci olabilirse memnun olurum
UMT Dongle aracı lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.​

MK001

Yeni Üye
Üye
Tesekkurler. Umt dongle cihazi olan bir yer bulmam gerekiyor bu durumda baska secenek yol sanirim.

G

grybdk

Misafir
Merhaba banada özelden iletişim atabilir misiniz lütfen. Tekirdağ Merkezde yaşıyorum. Cihazıma ımeı repair yaptırmak istiyorum

Hsyn.2121

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
Merhaba banada özelden iletişim atabilir misiniz lütfen. Tekirdağ Merkezde yaşıyorum. Cihazıma ımeı repair yaptırmak istiyorum
Hocam Malesef O Bölgede Tandıık Usta Yok Ama Eğer Kargoyla Göndermek İsterseniz Yaziiyim Özelen Size

G

grybdk

Misafir
çok sevinirim profilden iletişim atabilirseniz.

çok sağolun şimdiden.

laz61

Üye
Üye
hocam elinizde hd1910 7T PRO için hydrogen os rom var mı? Oxgigen os yüklü cihaz da repair yapamıyorum. Diag açılmadığı için

Üst Alt