OnePlus 7T Pro HD1910 Original IMEI Repair

MK001

Üye
Merhaba, foruma yeni katildim. Oneplus 7T pro Hd1910 cihazimda sonradan yazilan imei leri silerek orijinal imei leri kaydetmek istiyorum.Bilgisi olan yerdimci olabilirse memnun olurum

Merhaba, foruma yeni katildim. Oneplus 7T pro Hd1910 cihazimda sonradan yazilan imei leri silerek orijinal imei leri kaydetmek istiyorum.Bilgisi olan yerdimci olabilirse memnun olurum
UMT Dongle aracı lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.​

Tesekkurler. Umt dongle cihazi olan bir yer bulmam gerekiyor bu durumda baska secenek yol sanirim.

Merhaba banada özelden iletişim atabilir misiniz lütfen. Tekirdağ Merkezde yaşıyorum. Cihazıma ımeı repair yaptırmak istiyorum

Merhaba banada özelden iletişim atabilir misiniz lütfen. Tekirdağ Merkezde yaşıyorum. Cihazıma ımeı repair yaptırmak istiyorum
Hocam Malesef O Bölgede Tandıık Usta Yok Ama Eğer Kargoyla Göndermek İsterseniz Yaziiyim Özelen Size

çok sevinirim profilden iletişim atabilirseniz.

çok sağolun şimdiden.

hocam elinizde hd1910 7T PRO için hydrogen os rom var mı? Oxgigen os yüklü cihaz da repair yapamıyorum. Diag açılmadığı için

Geri
Üst Alt