OnePlus 8 Pro IMEI Repair İşlemi Mümkün Müdür?

• Konbuyu başlatan gregorsamsa
  • Başlangıç tarihi
G

gregorsamsa

Selamınaleyküm tüm ustalarıma öncelikle saygılar ilk defa bir foruma üye oldum bir kusurum olursa affola, oneplus 8pro almak niyetindeyim sahibindende baktığımda yurtdışı cihazların hiçbirinde imei ile alakalı sorun yaşanmayacağı taahhüdü veriliyor fakat benim içim ustalara danışmadan rahat etmedi bu telefona şu an itibariyle imei repair işlemi yapılabiliyor mu güvenelim mi Isparta ve çevresinde( antalya vs.) yardımcı olacak ustam var mıdır ? yurtdışından gelecek tanıdıklara getirtsem?

Selamınaleyküm tüm ustalarıma öncelikle saygılar ilk defa bir foruma üye oldum bir kusurum olursa affola, oneplus 8pro almak niyetindeyim sahibindende baktığımda yurtdışı cihazların hiçbirinde imei ile alakalı sorun yaşanmayacağı taahhüdü veriliyor fakat benim içim ustalara danışmadan rahat etmedi bu telefona şu an itibariyle imei repair işlemi yapılabiliyor mu güvenelim mi Isparta ve çevresinde( antalya vs.) yardımcı olacak ustam var mıdır ? yurtdışından gelecek tanıdıklara getirtsem?
Evet oluyor.

Peki bu işlemden sonra OTA üzerinden yazılım güncellemesi sorunsuz yükleniyor mu? Oneplus 8 ve 7T için de geçerli bu sorum.

Merhaba eğer cihazınızın Imei konusunu kalıcı halledecek bu konuda uzman ve yaptığı iş garantili olarak yapılmakta adres Antalya da ve benimde One Plus 8 cihazımım her iki ımeı de kayıt oldu sorunsuz kullanıyorum..

OnePlus 8T after update dual sim to single sim unfortunately converted. But now need to convert back to dual sim. Anyone can give me tested solution?
2ad0eb6461eeef54ba2bfad62e1bef8f.jpg

Sent from my STK-L21 using Tapatalk

Geri
Üst Alt