İstek Onno T600 Marka Cihaz Driver İsteği

• Konbuyu başlatan Serverbedi
  • Başlangıç tarihi
evet hocam ama şöyle birşey var görüp hemen kayboluyor cihaz takılı olmasına rağmen
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

yani com olarak görmüyor ama usb depolama yığını olarak evrensel'in altında görüyor spd write imei islem yapmıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
cıhazın yabancısıyım bılınmeyen aygıt olarak sabıt kalıyorsa yardımcı olabılırım dılersen bekle daha tecrubelı ustalarımız bı gorsun konuyu belkı bı tecrube etmıslerdır cıhazı daha once

Sprd u2s diag driver buymus kurdum ama yine cihazi orta ve ya 1 tusu ile acmaya calistigimda bir iki saniyeligine com port olarak goruyor ama sonra kayboluyor

Sadece bir usb portunda com port olarak kaliyor bu islemi ilk defa gordum

sorun çözüldümü
Yok hocam telefonu usb ile bagliyorum telefon kapali 0 1 ve ya orta tusa uzun basinca comport olarak gorunuyor 5 6 saniye telefon acilinca sarj ve usb disk diye iki secenek geliyor burada islem yapmadan comport kayboluyor! Bunun nedeni nedir denediniz mi hic bunu

Driveri dogru kurdum diye dusunuyorum cunku goruyor farkli kablo ile denesem ?

*#0160#
*#31#
*#020#*
*#07#
*#09#
*#0161#
denedinizmi?

*#0160#
*#31#
*#020#*
*#07#
*#09#
*#0161#
denedinizmi?
Denedim hocam ama bende onu soracaktim telefon icinden girilen bu kodlar ne kadar saglikli olur yani boxsuz repair islemini yapmak mi daha mantikli bu kodlar ile repair yapmak mi daha mantikli kendim kullanacagim cihazi imei de bana ait yani repair yapacagim imei eski cihazima ait

Tavsiyeniz nedir

Denedim hocam ama bende onu soracaktim telefon icinden girilen bu kodlar ne kadar saglikli olur yani boxsuz repair islemini yapmak mi daha mantikli bu kodlar ile repair yapmak mi daha mantikli kendim kullanacagim cihazi imei de bana ait yani repair yapacagim imei eski cihazima ait

Tavsiyeniz nedir
Fark Etmez.. Sonucta Repair İşlemi Yapacksınız Kod Veya Box Hangisiz Size Daha Basit Geliyors Ordan Yapın

Tavsiyeniz nedir

Onno T600 IMEI Repair

Sürücü imzasını Devre Dısı Bırakın Ardından Aynı Driverları Kurup Tekrar Deneyin.
Denedim hocam yine ayni sorunum var cihazi kapatiyorum. Sonra 0 orta tus 1 gibi bir tuşa uzun basinca yaklasik 4 5 saniye comporta duşuyor cihaz aciliyor sarj ve u disk secimi geliyor ve comporttan cihaz duşuyor u diski sectigimde writeimei görmüyor

Fark Etmez.. Sonucta Repair İşlemi Yapacksınız Kod Veya Box Hangisiz Size Daha Basit Geliyors Ordan Yapın
Hocam kesin değil mi cihazi kendimiz kullanacagiz bozuk olan eski general mobile discovery cihazimin imei sini repair edecegim sonra kilitlenme olmaz degil mi cihaz uzerinden *#0160*# degistirebilirim bu kod ile imei duzenleme geliyor ama 4 ay sonra kapanma gibi bir olay ile karsilasmak istemiyorum

Denedim hocam yine ayni sorunum var cihazi kapatiyorum. Sonra 0 orta tus 1 gibi bir tuşa uzun basinca yaklasik 4 5 saniye comporta duşuyor cihaz aciliyor sarj ve u disk secimi geliyor ve comporttan cihaz duşuyor u diski sectigimde writeimei görmüyor

Hocam kesin değil mi cihazi kendimiz kullanacagiz bozuk olan eski general mobile discovery cihazimin imei sini repair edecegim sonra kilitlenme olmaz degil mi cihaz uzerinden *#0160*# degistirebilirim bu kod ile imei duzenleme geliyor ama 4 ay sonra kapanma gibi bir olay ile karsilasmak istemiyorum
sağlam imei kapanmaz hocam

Geri
Üst Alt