Yardım Onyo Powerpad Duo nun Modelini Bulamıyorum

Cvt

VIP Üye
Selamun aleyküm hayırlı akşamlar bugün bir tane onyo tablet geldi powerpad duo yazılımı çökmüş arka kapağını açtım ;

Ekran Alıntısı.PNG

Tabletin modelini tam olarak bilmediğim için arka kapağını açıp öğreneyim dedim ancak burada biraz kafam karıştı sizlere danışayım dedim ben kırmızı işaretlediğim yerin tabletin modeli olduğunu düşünüyorum ancak yellow yazdığı için indirdiğim romların içinde yellow yazanda vardı onu yükledim cihaz açıldı ancak kasıyor bu tablet için indirdiğim romlar şöyle ;

1 ) Powerpad Duo 201310xxxxx ( Bu Yellow Olanı )
2 ) Powerpad Duo 201309xxx ( Bunun İçinde Powerpad Duo Kipa 4GB yazıyor )
3 ) Powerpad Duo 201307xxxxx ( 2013-4-11.img yazıyor )
4 ) Powerpad Duo 201307-201304
5 ) powerpad duo 2 ( 2013-4-11.img yazıyor )

Sanki 4.rom doğru olanı gibi geliyor 304 ten 307 ye kadar ben öyle anladım belkide yanılıyorum. Bu arada cihaz 4 GB yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla :)

Selamun aleyküm hayırlı akşamlar bugün bir tane onyo tablet geldi powerpad duo yazılımı çökmüş arka kapağını açtım ;

Ekli dosyayı görüntüle 834

Tabletin modelini tam olarak bilmediğim için arka kapağını açıp öğreneyim dedim ancak burada biraz kafam karıştı sizlere danışayım dedim ben kırmızı işaretlediğim yerin tabletin modeli olduğunu düşünüyorum ancak yellow yazdığı için indirdiğim romların içinde yellow yazanda vardı onu yükledim cihaz açıldı ancak kasıyor bu tablet için indirdiğim romlar şöyle ;

1 ) Powerpad Duo 201310xxxxx ( Bu Yellow Olanı )
2 ) Powerpad Duo 201309xxx ( Bunun İçinde Powerpad Duo Kipa 4GB yazıyor )
3 ) Powerpad Duo 201307xxxxx ( 2013-4-11.img yazıyor )
4 ) Powerpad Duo 201307-201304
5 ) powerpad duo 2 ( 2013-4-11.img yazıyor )

Sanki 4.rom doğru olanı gibi geliyor 304 ten 307 ye kadar ben öyle anladım belkide yanılıyorum. Bu arada cihaz 4 GB yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla :)
Aynen yellow olanı olması lazım. Tablet açılıp herşeyi full çalışıyor ise kasma sorunu bence çok normal. Çok eski bir tablet. Belki custom rom felan uğraşılır ama değmez.

• Beğen
Tepkiler: Cvt
Eyvallah abi teşekkür ettim Allah razı olsun sorunsuz bir şekilde çalışıyor :)

Geri
Üst Alt