Oppo A72 CPH2067 Desen Kilidi Sorunu

iso47311

Üye
Merhaba arkadaşlar hepinize kolay gelsin. Elimde oppo a72 (cph2067) var cihaz ufs.
cihazda ekran kilidi vardı emmc söktüm geri taktığımda ekranda ( The current image(boot/recovery) have been destroyted and can not boot. Please flash the correct image or contact service to fix it. hatası Alıyorum Yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

NOT: cihaz fastboot moda girmiyor sadece edl moda giriyor.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-11-28 at 14.10.55.jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-28 at 14.10.55.jpeg
    140.9 KB · Görüntüleme: 54
Merhaba arkadaşlar hepinize kolay gelsin. Elimde oppo a72 (cph2067) var cihaz ufs.
cihazda ekran kilidi vardı emmc söktüm geri taktığımda ekranda ( The current image(boot/recovery) have been destroyted and can not boot. Please flash the correct image or contact service to fix it. hatası Alıyorum Yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

NOT: cihaz fastboot moda girmiyor sadece edl moda giriyor.
Geçmiş olsun. Bu cihazlar çok güvenlikli cihazlardır. Bir kaç ustamızında bu şekilde elinde kaldı ve ücretini ödedi. Server üzerinden yaptırmak en mantıklısı ve risksiz olanıdır.

• Beğen
Tepkiler: Cvt
ustam server üzerinden derken hangi server ufs destekliyor bilginiz varmı ( ufide bu model mevcut değil ) ?

Elimde easy jtag var ben düzeltme işlemi yapamazmıyım uygun yazılımını bulup tekrar yükliyorum ( jtag ile ) fakat yine aynı sorun oluyor

Geri
Üst Alt