Yardım Oppo F11 Pro Hard Reset Sorunu

ferid1456

Yasaklı
axşamınız xeyir igidlər. oppo f11 pro modelinin ekran kilidini kirmak istiyorum, ama recovery bölümündə wipe data factory bölməsinə keçid eden zaman yenidən password isteyir ekran kilidinin sifresini tələb ediyor hard reset vermek üçün. yardımınız üçün öncədən təşəkkürlər

axşamınız xeyir igidlər. oppo f11 pro modelinin ekran kilidini kirmak istiyorum, ama recovery bölümündə wipe data factory bölməsinə keçid eden zaman yenidən password isteyir ekran kilidinin sifresini tələb ediyor hard reset vermek üçün. yardımınız üçün öncədən təşəkkürlər

Ekli dosyalar

• SAVE_20190722_032504.jpeg
    SAVE_20190722_032504.jpeg
    40.8 KB · Görüntüleme: 40
Bu videodaki işlemleri denedinizmi

• Beğen
Tepkiler: Cvt
evet denedim bu videoada wipe bolmesinde sifre istemiuyor ama bendeki nde wipe bolmesinde yeniden ekranda olan sifreni istiyor ki hard reset vere bilim

inferno uni tool c***k versiyonu bul vivo telefonda format için şifre soruyordu ben öyle hallettim oppoyu da yapar

Oppo güvenlik açısından baya değişik bir cihaz.​

Elinizde Mrt varsa mrt AE tool yapar saniyorum

Mrt dongle ve aetool lazim ya da mmtool ya da uni emmc box lazim a3s vardi mende mrt dongle aetoola eledim

inferno uni tool c***k versiyonu bul vivo telefonda format için şifre soruyordu ben öyle hallettim oppoyu da yapar

merhaba,
bu işlemi yapmak için illa dongle yada box cihazına gerek varmı? pc üzerinden usb kablo ile halletmenin bir yolu yokmu?

Bir tavsiyeniz varmı hocam programla ilgili?Nette birçok program var ve dosya boyutları bir hayli fazla..
Elimizde Genelde Ücretli Araclar olduğu İcin Cr..k Pek İndirmiyoruz Coğu Calışmıyabilir hocam İndirip Denemk Lazım

Geri
Üst Alt