Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
Update Oppo R15 Pro:
1- Dosyayı indirip bir klasöre çıkartın.

2- OPPO R15 Pro firmware dosyasını telefonun kendi hafızasına atın.(Dahili bellek)

3- Telefonu Recovery modda başlatın
  • Telefonu kapatın
  • Power button + Volume down tuşlarına basılı tutun
4- Açılan menüden “Installation of Upgrade“ i seçin

5- Attığımız dosyayı bulun ve seçin.

6- “Install” butonuna basıp güncellemeyi onaylayın

7- Flashlama işleminin bitmesini bekleyin

8- “Successful Installation.” mesajını gördüğünüz zaman işlem tamamdır.

9- Restart yapıp OPPO R15 Pro cihazınızda Android P keyfini sürün

Gizli İçerik
DOWNLOAD

Arkadaşlar uygulamamakta fayda var cihaz imeileri 0 0 hale getiriyor

Arkadaşlar bende R15 Pro mevcut, fakat ColorOs 5.0 olarak güncel. Bir üst versiyon var mıdır, yoksa son olanı bu mudur? Varsa link, yöntem alabilir miyim?
Teşekkürler.

Arkadaşlar bende R15 Pro mevcut, fakat ColorOs 5.0 olarak güncel. Bir üst versiyon var mıdır, yoksa son olanı bu mudur? Varsa link, yöntem alabilir miyim?
Teşekkürler.

Rom stabil değildir. İmei numaralırı bozuluyor

Teşekkürler.
Kardeşim 5.2 son versiyon birde coloros 6 beta mevcut ama sadece çin versiyonları için global de son sürüm 5.2

Kardeşim 5.2 son versiyon birde coloros 6 beta mevcut ama sadece çin versiyonları için global de son sürüm 5.2
Hocam benim cihaz da global ama ColorOs 5.0da kalmış durumda. 5.2ye yükseltmek mümkün mü acaba?
Teşekkürler.
IMG_20190101_144156.jpg
IMG_20190101_144156.jpg

Tavsiyem cihazda bir problem yok ise yazilimsal olarak simdilik birsey yalmayin. Gumcelleme gelecektir ama uzun surebilir gelmesi. Çin olani da yuklemeye değmez.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam şu bağlantıya bakabilir misiniz acaba? Bayağı araştırma sonucu buldum: Oppo R15 Pro için güncel sürümleri vermiş. Fakat çok bir de anlamadım.
Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt