Custom Rom Oppo R15 Pro Türkçe Dil Desteği

• Konbuyu başlatan sezer5252
  • Başlangıç tarihi
S

sezer5252

merhaba oppo r15 pro model cıhazım var buna turkce dıl destegı yukleyemıyorum hıcbır servıs yapamadı ne yapmalıyım ıngılızce kullanıyorum buda yeterlı olmuyur yardımcı olabılcek bırılerı varmı bu konuda

Cihaza Root Atıp Sitemizde Bulunan K.F Tool İle Hidden Languages Yapıp Tamamen Türçeleştire Bilirsiniz.

Cihaza nasil root atılacağınıda bilmiyorum telefonculara goturdum onlarda bilmiyor birine verdim kargo yaptim gitti geldi 80 tl param gitti yapiyorm dedi yapamadi kimseye guven kalmamis

Istanbulda yokmu isinin ehli bu cihaza turkce menu yukleyecek birileri

Teşekkür ederim guzel haberlerini beklicen

Cihaz unlock mu eğer unlock yapıldı ise Xiaomi cihazlara yaptığımız şekilde fastboot üzerinden TWRP yükleyerek root işlemini yapabiliriz.

Cihaz yurtdisindan nasil geldiyse o sekilde pasaport kaydi yapildi cihaz cin versiyonu

Minimal ADB ve Fastboot araçlarını kullanmayı biliyor isen cihazın geliştirici seçeneklerine gelip USB Hata Ayıklamayı etkinleştir yanı sıra OEM Kilidini de aç ardından bilgisayara bağla ve Minimal'in klasöründe sağ tık + shift tuşlarına basarak komut penceresini aça bas onun ardından pc telefonu görüyor mu diye emin olmak için 'adb devices' komutunu vererek telefon üzerinden izin ver. Sonra 'adb reboot bootlader' komutunu ver. Ondan sonra 'fastboot devices' diyerek gördüğünde emin olduktan sonra 'fastboot oem unlock' komutunu ver bunu da yaptıktan sonra telefonla bağlantıyı keserek yeniden başlat. Bu işlemleri yapmadan önce bilgilerini yedeklemeyi unutma hepsi silinecek. Bunları yaptıktan sonra tekrar gel elimden geldiğince yardımcı olacağım. Takıldığın bir nokta olursa sorarsın.

İstanbul İçmelerde eğer yazılım bilgin yoksa kurcalamanı tavsiye etmem.

Birde bu cihazlarda anlak varmis daha 15 gun varmis izin vermiyormus dil yuklemeye telefoncu oyle dedi arastirdim ama öyle birseye rastlamadim biliyormusunuz anlak nedir bu tur yurtdisi telefonlarda

Senin kendin uğraşmanı tavsiye etmem. Anlack dediğin şey sana yukarda sorduğum Unlock olayı yani cihazın bootloader kilidi açık mı diye.

Iste o dediginiz anlack 15 gun daha varmis 15 gun sonra acilacakmis oyle dediler ne derecede dogru yanlis bilemiyorum

Burda irtibat no almak mumkunmu yasakmi telefonda arayip konussak

Geri
Üst Alt