Custom Rom Oppo R15 Pro Türkçe Dil Desteği

• Konbuyu başlatan sezer5252
  • Başlangıç tarihi
Anladim bende bu yuzden sordum yasak olabilir diye hocam cihaza sizin yazdiginiz sekilde root atsam imei vs gidermi birde o unlock muhabeti yok root olurmu unlokc kilidi kapaliyken

Ustam yukarda ki mesajda nasıl unlcok yapacağını açıkladım. Unlock yapmadan root yapamazsın.

İlk yazdığınız nasil unlock yapilacagiydi peki telefona zarar gelirmi bu adimlari takip edince cok anlamiyormda bu yuzden tereddutum af buyurun

İlk yazdığınız nasil unlock yapilacagiydi peki telefona zarar gelirmi bu adimlari takip edince cok anlamiyormda bu yuzden tereddutum af buyurun
Ustam amacımız cihazınızı onarmak zarar gelecek bir şeyi yaptırmam eğer doğru yaparsanız hiçbir sorun olmaz.

adb devices' komutunu vererek telefon üzerinden izin ver. Sonra 'adb reboot bootlader' komutunu ver. Ondan sonra 'fastboot devices' diyerek gördüğünde emin olduktan sonra 'fastboot oem unlock' komutunu ver bunu da yaptıktan sonra telefonla bağlantıyı keserek yeniden başlat. burdan sonrasını yapamadım yanıadb devıces bulamadım nasıl nerden komut verecegımı

bu yurt dısından gelen cıhazların bellı bır suresımı var unlock kılıdını acmak ıcın

çoklu dil uygulamalarından birini indirip tr seçin adb komutu ile şunu deneyebilirsiniz.
pm grant jp.co.c_lis.ccl.morelocale android.permission.CHANGE_CONFIGURATION

Bende öyle söyledim Adnan usta bunlarda süre muhabbeti yok general mobile modelleri gibi açılıyor direk.
Senin dediğine gelecek olursak Sezer ustam tam buradaki link üzerinden minimal'i indir kur. Gerisini yukardaki mesajda açıkladım.
Okuyacak çok konum var. Kafam karışıyor bazen. Xiaomi konusu sandım

merhaba oppo r15 pro model cıhazım var buna turkce dıl destegı yukleyemıyorum hıcbır servıs yapamadı ne yapmalıyım ıngılızce kullanıyorum buda yeterlı olmuyur yardımcı olabılcek bırılerı varmı bu konuda
Bende EFT Dongle var cihaza Türkçe dil eklerim ama önce root etmek lazım. Tabi root içinde bootloader kilidi varsa onu açmak lazım.

selamlar aynı sorun bendede var kardesım...yokmudur bir bilgisi olan bu r15 pro ıcın...hanıma bır telefon alalım dedık turkce dıl desteksız cıktı yaparız dıye ılgılenmedık olmadı..adb komutundan bootloader restart komutu verınce bır resım ve cınce yazılar gelen bır ekran cıkıyor ve 1 sanıye sonra tel kendını yenıden baslatıyor ..bootloadere gırsek acacagız bootloader rootlayıp telde bırseyler ona alacagız ama ımkan olmadı..veya global rom vs yokudur dırekt yukleyecegımız..

selamlar aynı sorun bendede var kardesım...yokmudur bir bilgisi olan bu r15 pro ıcın...hanıma bır telefon alalım dedık turkce dıl desteksız cıktı yaparız dıye ılgılenmedık olmadı..adb komutundan bootloader restart komutu verınce bır resım ve cınce yazılar gelen bır ekran cıkıyor ve 1 sanıye sonra tel kendını yenıden baslatıyor ..bootloadere gırsek acacagız bootloader rootlayıp telde bırseyler ona alacagız ama ımkan olmadı..veya global rom vs yokudur dırekt yukleyecegımız..
Oppo markası diğer cihazlar gibi deği. Çoğu işlem server üzerinden uzak bağlantı ile yapılıyor.​

Oppo markası diğer cihazlar gibi deği. Çoğu işlem server üzerinden uzak bağlantı ile yapılıyor.

..merhabalar tekrrdan..geri donus icin teskrler..uzka yakin farketmez..islerden anlamayan bir kisi degilim ama..bu oppo ile ilk sinavim..uzak yakin farketmez tel no varise nasil bir yol takip edecekisek edelim...imei de atilmasi lazim ucret cs emek icin elbetteki sart ..beklyrm sizi

..merhabalar tekrrdan..geri donus icin teskrler..uzka yakin farketmez..islerden anlamayan bir kisi degilim ama..bu oppo ile ilk sinavim..uzak yakin farketmez tel no varise nasil bir yol takip edecekisek edelim...imei de atilmasi lazim ucret cs emek icin elbetteki sart ..beklyrm sizi
Özelden yazıyorum.​

Geri
Üst Alt