Yardım Oppo Realme C2 Flash tool

iso47311

Üye
Merhaba arkadaşlar hepinize kolay gelsin

Elimde oppo realme c2 var cihaz unlock root attıktan sonra cihaz reset atmaya başladı.

Flash tool bulamadım bütün sitelere baktım Yardımcı olurmusunuz Teşekkürler

CİHAZ FASTBOOT MODA GİRİYOR

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar hepinize kolay gelsin

Elimde oppo realme c2 var cihaz unlock root attıktan sonra cihaz reset atmaya başladı.

Flash tool bulamadım bütün sitelere baktım Yardımcı olurmusunuz Teşekkürler

CİHAZ FASTBOOT MODA GİRİYOR
Bu cihazlara dokunmamak lazım. Güvenlik seviyesi çok yüksek. Her an elinizde kalabilir.

Peki Jtagla düzelme şansı varmı ?

burda ki toolu dene bende realme 5 vardı baya bi uğraştım ama mmc gidikmiş yazılım atamadım sen şanslısın en azından cihazın unlock muş

bunu denedim fakat doğru çalışmıyor fastboot modda yazılım atılmıyor com değiştirdim yine aynı :(

cihazın fastboot moda giriyorsa realme flash toolu dene ..
recoverye girebiliyorsan fuul ota dosyası bulup sd karta atıp oradan güncelleyebilirsin..

Realme flash tooluda denedim sonuç alamadım

recovery girmiyordu cihazın çipini söktüm jtag ile yazdım fakat başka bir uyarı verdi

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-12-30 at 16.12.40.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-30 at 16.12.40.jpeg
    85.5 KB · Görüntüleme: 12
download tamlanmadı tekrar dene diyor..
cipii felan sök tak jtag yap baya anlıyorsunuz bu işlerden..
ben sizin kadar usta değilim bu konularda malesef

Bu oppolar tam dayaklık valla ya :)

bende realme 5i var relame yazısında kaldı reset atınca chimera ile denedim olmadı. auth hesap aldım tek cihazlık onunlada hataverdi.. attım çekmeceye duruyor..bi usta chip değiştircez dedi diğeri jtag dedi.. ama imei numaraları gerei gelirmi bilemeyiz dediler.. o şeklilde kaldı ciahz aylardır yatıyor

Arkadaşlar Hallettim emeğinize sağlık.

jtag ile ustam biraz zamanımı aldı ama değdi en azından yöntemini öğrendim varsa elinde jtag olan yardımcı olurum.

jtag ile ustam biraz zamanımı aldı ama değdi en azından yöntemini öğrendim varsa elinde jtag olan yardımcı olurum.
hocam merhaba realme 3 pro cihazım açılmıyor ama edl moda gecıyor uzaktan bağlanıp yardımcı olabılırmısın

Geri
Üst Alt