Yardım OPPO Reno 2z CPH1951 Brick Sorunu

s.e.r.c.a.n

Yasaklı
İyi forumlar,
oppo renoz 2z cph 1951 modeli var. MTK işlemcili cihaza yazılım atarken sp flashta format all+download seçtim cihaz yazılımı yedi bitti açılmıyor. Titreşim var bilgisayar mediatek com portu görüyor ama cihaz açılmıyor bu cihazı nasıl ayağa kaldıracağım bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Teşekkür ediyorum.

Bağlantıdaki yönerge işinize yarayabilir. Tam modeli için rom bulamadım lâkin oppo nun kendi flash programı ile elinizdeki romu deneyebilirsiniz.

bendeki model cph1951 bu yazılım değil ayrıca rom elimde mevcut yazıyorum zaten romu fakat açmıyor gelmiyor görüntü.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

jtag yapılmadan bir çözümü varmıdır?

S.a kardeşim ben yapıyorum cihazı istersen root dahil atabilirim sadece bende var reno2z düzenleme sistemi teksorun eski bir reno 2z yazılımı yüklüyorum yeni olan birçok şeyin olmuyor ama cihazın kesinlikle açar sorunumuz cihazı bana gönderme şansın olursa yapabilirm nedeni 18 gb bir fw yi internete yüklemem çok zor

Cihaza jtag falan diyorlar gerek yokmu jtaga?

İyi forumlar,
oppo renoz 2z cph 1951 modeli var. MTK işlemcili cihaza yazılım atarken sp flashta format all+download seçtim cihaz yazılımı yedi bitti açılmıyor. Titreşim var bilgisayar mediatek com portu görüyor ama cihaz açılmıyor bu cihazı nasıl ayağa kaldıracağım bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Teşekkür ediyorum.

MTK işlemcili cihaz Jtag yapmaya gerek yok. Uzaktan bağlantı ile yaparız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
S.a kardeşim ben yapıyorum cihazı istersen root dahil atabilirim sadece bende var reno2z düzenleme sistemi teksorun eski bir reno 2z yazılımı yüklüyorum yeni olan birçok şeyin olmuyor ama cihazın kesinlikle açar sorunumuz cihazı bana gönderme şansın olursa yapabilirm nedeni 18 gb bir fw yi internete yüklemem çok zor
üstat oralardamısın.

merhaba can bana sadece sendeki scatter dosyasını verebilirmisin yeter o bana teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt