Yardım Oppo Reno Z CPH1979 Ekran Şifresi Kırma

uydu04

Üye
Merabalar ustalarim oppo reno z var cph 1979 üzrinde desen var cihaz mtk chimera destek veriyor yazılım atıyor BOOTLADER açıyor ama yazılımini bulamadım yardımcı olurmusunuz

Merabalar ustalarim oppo reno z var cph 1979 üzrinde desen var cihaz mtk chimera destek veriyor yazılım atıyor BOOTLADER açıyor ama yazılımini bulamadım yardımcı olurmusunuz
burada chimera ile cache ve userdata yazmanız yeterli ve yazmadan önce yedek al diye uyarı verecek nv ve preloader dosyalarını yedek alın

EFT Pro kırar.​

Uzaktan bağlantı ile halledebiliriz

• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.
    Whatsapp İrtibat Numaramız:
    552 812 07 24
    (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)
    Telegram Adresimiz:
    https://t.me/Gsmturkey

sizin verdiğıniz model ismi doğru ise yazlımda doğru
Hocam verdiğiniz dosyayı indirdim fakat chimera bu dosya görmüyor uzantıyı txt ile kabul ediyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Uzaktan bağlantı ile halledebiliriz

• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.
    Whatsapp İrtibat Numaramız:
    552 812 07 24
    (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)
    Telegram Adresimiz:
    https://t.me/Gsmturkey
Fiyat ne kadar hydra tool olsyadi 1 tik ile hall olurdu

Hocam verdiğiniz dosyayı indirdim fakat chimera bu dosya görmüyor uzantıyı txt ile kabul ediyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Fiyat ne kadar hydra tool olsyadi 1 tik ile hall olurdu
Yazılımın içinden scatter seçeceksiniz

Hydra tool satışımız da var
Fiyat irtibattan ulaşırsanız alırsınız

Geri
Üst Alt