Yardım Oppo Reno Z Hard Reset İşlemi

jacoup7272

Üye
merhaba arkadaşlar bitane oppo reno z cihaz geldi şifre var recovery modda girerkende şifre istiyor yanı cıhazı formatlıyamıyorum yazılım dosyası ındırdım ancak ınternetten bır kaç flashtool ındırdım kımı hesap şifre istiyor kımı crackli flastollar var onlarlada yükleme yapamadım çünkü doğru duzgün çaişmıyor flashtollar önerebilceğiniz bişiler varmı

merhaba arkadaşlar bitane oppo reno z cihaz geldi şifre var recovery modda girerkende şifre istiyor yanı cıhazı formatlıyamıyorum yazılım dosyası ındırdım ancak ınternetten bır kaç flashtool ındırdım kımı hesap şifre istiyor kımı crackli flastollar var onlarlada yükleme yapamadım çünkü doğru duzgün çaişmıyor flashtollar önerebilceğiniz bişiler varmı
Bu Cihzların Şifre Kırma İşlemleri Server üzerinden Yapılıyor

nasıl oluyor o işlemler hangi server üzerinden

nasıl oluyor o işlemler hangi server üzerinden
GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle
Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.
İletişim:

Whatsapp

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Telegram

GSM Turkey Ücretli İşlemler

buradan isteklerinizi yazabilisiniz.

hard reset le ilgili youtubeden video atacam dene bakım çözecekmi

çüzerse cvp yaz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt