Yardım Huawei P20 Lite "Your device has failed verification and may not work properly" Hatası

emregbey

Üye
Merhabalar,

Cihazım 1 hafta önce durduk yere dondu ve kapatıp açmayı denedim daha sonrasında "Your device has failed verification and may not work properly" şeklinde bir hata verdi. Hiçbir şekilde açılmıyor cihaz. 2 tane telefoncuya verdim onlar da yapamadı. Daha önce bu konuda bir arkadaş bootloader unlock ettim düzeldi tarzı bir şey demiş ancak bu terimlere çok yabancıyım yardımcı olur musunuz?

Merhabalar,

Cihazım 1 hafta önce durduk yere dondu ve kapatıp açmayı denedim daha sonrasında "Your device has failed verification and may not work properly" şeklinde bir hata verdi. Hiçbir şekilde açılmıyor cihaz. 2 tane telefoncuya verdim onlar da yapamadı. Daha önce bu konuda bir arkadaş bootloader unlock ettim düzeldi tarzı bir şey demiş ancak bu terimlere çok yabancıyım yardımcı olur musunuz?
CİHAZDA DOĞRULAMA SORUNU OLMUŞ ONDAN DOLAYI AÇILMIYOR

cihaza güncelleme gelipte yüklerken yarım kalırsa
yazılımsal bir şeyle yapılırsa
hafıza çipi(emmc) arızalandığında bu hale gelir son yazdığım ile alakalı ise yazılım ile düzelmez maalesef

Edl yöntemi ile yazılım atılacak, telefoncuya vermen lazım
2 telefoncu gezdi 2side yapamadı
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Edl yöntemi ile yazılım atılacak, telefoncuya vermen lazım
bana tarif edebilir misin bir de ben deneyeyim

cihaza güncelleme gelipte yüklerken yarım kalırsa
yazılımsal bir şeyle yapılırsa
hafıza çipi(emmc) arızalandığında bu hale gelir son yazdığım ile alakalı ise yazılım ile düzelmez maalesef
yazılım ile nasıl düzeltebilirim?

2 telefoncu gezdi 2side yapamadı

bana tarif edebilir misin bir de ben deneyeyim

yazılım ile nasıl düzeltebilirim?
Telefonun arka kapağı açılıp da yazılım atılıyor ki ona yetkili hesap da lazım yani sizin yapacağınız bir iş değil, yazılımdan anlayan birini bulup yaptırmanız lazım

Merhabalar,

Büyük ihtimalle emmc bozulmuştur. Emmc nedir ne işe yarar diye Google'da ararsanız detaylı bilgi vardır.​

Geri
Üst Alt