Tavsiye PDF-XChange Plus İndir – Full Türkçe v8.0.331.0

looupss

Genel Moderator
PDF-XChange Plus İndir – Full Türkçe v8.0.331.0

pdf.jpg

PDF-XChange Plus Full İndir, Windows işletim platformu üzerinden desteklenen program, Multilingual Geniş Dilseçeneği olup, Pdf formatında kaydedilmiş belge ve dosyaları düzenleyebilecek, yeni belgelerin metin formatlarını RTF vb, dönüştürerek PDF dosyasındaki sayfaların içeriğini yönetmek için kullanabilir, ayrıca PDF belgelerini görüntüleme ve okuma ek olarak yazım denetimi yapma, belgedeki ekli sesleri ve videoları dinleyebilme, filigran ekleyerek düzenleyebilir, gelişmiş OCR seçeneklerini kullanarak, PDF-XChange Editör, piyasada ki diğer ücretsiz PDF Reader / PDF Viewer/ PDF Editor’dan daha küçük, daha hızlı ve daha zengin özelliklere sahip yazılımın işlevselliğini arttıran eklentileri destekler, form verilerini içe aktarıp böylece daha önce gerçekleştirilen işlemleri geri alma ve devam ettirme özelliğini destekler.

pdf.2.jpg

İNDİR

Son düzenleme:
teşekkürler
yalnız drive link için erişim izni gönderiyor sanırım onay istiyor tarafınızdan
Opera Anlık Görüntü_2019-05-29_201522_drive.google.com.png

Bir ara cok lazim olmuştur bana sonra win 10 un kendi özelliğinde olduğunu gordum o şekilde halletmiştim. Kesinlikle indircem bunu win 7 deyim şuan. O özellik yoktur w7 de :)))

Geri
Üst Alt