Yardım PolyPad M8A Logoda Kalıyor

Yazılımı attım tablet logoda kalıyordu hiç açılmıyor şimdi bilgisayarda didin didin bi görüyor bi görmüyor bataryayı söküp attım aynı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cihazı söküp işlemci numarasına bakar mısınız, mt 8163 işlemciye sahip olan farklı bir anakart daha var. Ona göre rom dosyasına bakalım.
Gizli İçerik
Screenshot_20210715-141849_Gallery.jpg
Screenshot_20210715-141836_Gallery.jpg
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Cihazı söküp işlemci numarasına bakar mısınız, mt 8163 işlemciye sahip olan farklı bir anakart daha var. Ona göre rom dosyasına bakalım.
Attım

Hocam bi el atsaniz
Ustam, halabtech deki yetkili arkadaşlara size linkini attığım rom dosyasına dair mevcut olan şifre sorunu için iki defa mail attım ancak maalesef dönüş yapmadılar. Bende şifre sorunu için sık sık mail kutuma bakıyorum cevap yazdılar mı diye, dönüş sağlandığı gibi kesinlikle konu altına yazacağım.

Ustam, halabtech deki yetkili arkadaşlara size linkini attığım rom dosyasına dair mevcut olan şifre sorunu için iki defa mail attım ancak maalesef dönüş yapmadılar. Bende şifre sorunu için sık sık mail kutuma bakıyorum cevap yazdılar mı diye, dönüş sağlandığı gibi kesinlikle konu altına yazacağım.
Dosyanın şıfresi ile sıkıntı yok düzgün bi şekilde tardan çıkıyor

Geri
Üst Alt