m8 a m8 m8 l bu üç yazılımıda 2 gündür defalarca yükledim ama cihaz brick durumda yazılım yükleniyor ama brick moddan çıkmıyor dahada yapıalcak bişi kalmadı iade :D
Yazılım yüklenince cihaz logo felan geliyor mu?

Yazılım yüklenince cihaz logo felan geliyor mu?
Bakın cihaz logoda kalmış olarak bana geldi yazılımı indirdim dowlandonly modunda yükledim sorunsuz yüklendi ama cihaz hala logo ekranında kalmaya devam etti recovery moda girmiyor cihaz reset stıyordu sonra format+dowland olarak sorunsuz bi şekilde yazılım yükledim ve artık cihaza görüntü gelmemeye başladı üstüne dedalarca yazılım yükledim ama nafile görüntü yok birkaç kişi aynı sorjnu yaşadığı için diyorum ki yazılım kurulum metinindeki format+dowland seçin demiş ya arkadaş onu kaldırsın cihazın görüntüsü gidiyor ? buna benzer bir olay general mobile discovery 1 de gelmişti başıma çok eskilerdensizce cihaz neden brick duruma düşüyor format+ dowland seçeneğinde yazılım yükleyince

Bakın cihaz logoda kalmış olarak bana geldi yazılımı indirdim dowlandonly modunda yükledim sorunsuz yüklendi ama cihaz hala logo ekranında kalmaya devam etti recovery moda girmiyor cihaz reset stıyordu sonra format+dowland olarak sorunsuz bi şekilde yazılım yükledim ve artık cihaza görüntü gelmemeye başladı üstüne dedalarca yazılım yükledim ama nafile görüntü yok birkaç kişi aynı sorjnu yaşadığı için diyorum ki yazılım kurulum metinindeki format+dowland seçin demiş ya arkadaş onu kaldırsın cihazın görüntüsü gidiyor buna benzer bir olay general mobile discovery 1 de gelmişti başıma çok eskilerdensizce cihaz neden brick duruma düşüyor format+ dowland seçeneğinde yazılım yükleyince
Bunun sebebi cihazın format atarken tüm Partitonları silip cihaza o şekilde yazılım yüklemesi yapıyor. Preloader uyumsuz olabilir o yüzden de cihaz logoda kalıyor. Yada cihazda başka sorunlar vardı. Bilmiyoruz,cihazın neden bu şekilde olduğunu öğrenmek lazım. Belki başka bir sebebi olabilir. Çünkü bende bu yazılımı indirip yükledim sorun yaşamadım.

Aynı model cihazdan bulup EFT Dongle veya benzeri bir araçla ile Full Flash yedek alıp bozuk cihaza yükleyip denemek lazım. Gene aynı şekilde cihaz açılmaz ise, o zaman cihazda donanımsal bir sıkıntı var demektir.

merabalar bende aynen yukledım romu sorunsuzca fakat cıhaz kapandı goruntu vermıyor pc bagladıgımda usb tanıyor ama ekran gıttı bu romu koyan arkadas denemısmı de ayrıca cozumu varmı

Arkadaslar cihaz yeniden rom vuramiyorsaniz telefonu pc ses kisan ile qosun gorecekdir birde proloaderi cikarin oyle yoxlayin.oda olmazsa prolerden basqa butun file bir bir vumaq lazim bilmek lazim ki hangi file error verir onu duzelenlemek lazim ki telfon acilsin

preloaderde sıkıntı var nck ile denedim preloaderi kabul etmedi preloader uyumlu olmayabilir

bu sorunu çözebilen varmı :) bende format all download dedim cihaz brick oldu müsşteriye görüntü gelirken iade etseydim bari :(

Ben rom yukledim cihaz calisiyor fakat ses gelmiyor ne hoporlorden nede kulakliktan bunu nasil cozebilirim

cihaz sustu bu yazılım problemli,yazılımı sonuna kadar yedi ama açmıyor tepki yok.5 saattir şarjda tepki yok.

Merhaba hocam cihaza uygun rom bulabildiniz mi? cihaz ne oldu kurtarıldı mı?

bunun başka bir version olması lazım bulan olursa yüklerse çok makbule geçecektir

Geri
Üst Alt